katalog kapak çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - katalog kapak çalışması ...

katalog kapak çalışması
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

katalog kapak çalışması

Alt 15-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

katalog kapak çalışması

Beyaz alanlarda gümüş yaldız uygulaması yapılacaktır. Arka kısımda mavi cizginini iki yanında ingilizce ve türkçe iletişim bilgileri yer alacaktır. Yorumlar için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sherifhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sherifhe(33)

Grafiker / Kayseri

Alt 16-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel faklı bir kapak olmuş firma ile ilgili bır resım eklemeyeceksın heralde tasarıma..
53 yıldır bu adamlar ne ıcın hızmet vermıs onlarla ılgılı resım kullansan da olabılır belkıde 53 yazan ovallıgı bıraz daha kucultsen yanı 53 kenarından kalan boslugu bıraz azaltsan koyu mavı olan kucuk karecıklere bır resım bır bos gıdelıbılırsın falan fılan....(bunlar benım dusuncelerım tabı sen karsı tarafın ne ıstedıgını daha ıyı bılırsınm )
ama kapagı begendım tarıhlerı o sekılde yazmak guzel bı fıkır..
kolay gelsın ıyı calısmalar...:wink:
Bu mesajdan alıntı yap

sherifhe(33)

Grafiker / Kayseri

Alt 16-12-2011 #3
güzel faklı bir kapak olmuş firma ile ilgili bır resım eklemeyeceksın heralde tasarıma..
53 yıldır bu adamlar ne ıcın hızmet vermıs onlarla ılgılı resım kullansan da olabılır belkıde 53 yazan ovallıgı bıraz daha kucultsen yanı 53 kenarından kalan boslugu bıraz azaltsan koyu mavı olan kucuk karecıklere bır resım bır bos gıdelıbılırsın falan fılan....(bunlar benım dusuncelerım tabı sen karsı tarafın ne ıstedıgını daha ıyı bılırsınm )
Bu mesajdan alıntı yap
LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(31)

Grafiker / Konya

Alt 16-12-2011 #4
Güzel bir çalışma olmuş.Çalışmalarınızdan anladığım kadarıyla mavi rengi seviyorsunuz..
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 16-12-2011 #5
tesekkür ederim sherifhe. evet resim kullanmayı düşünmüyorum. firma demir çelik endüstrisinde yer alıyor ve gümüş yaldızda uygulanan metal görünümün bunu karşılayacağını düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 16-12-2011 #6
Güzel bir çalışma olmuş.Çalışmalarınızdan anladığım kadarıyla mavi rengi seviyorsunuz..
yorum için teşekkür ederim layer. ya mavi rengi sevmeyen ölsün katalog kapak çalışması şaka tabiki de. bu aralar çalıştığım firmaların tercih ettiği genel renk mavi ve gri olarak gidiyor. aslında yeşil siyah ve bordo favorilerim ama sanırım iş müsteri tercihleri bu aralar mavi katalog kapak çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 16-12-2011 #7
Temiz iş olmuş tebrikler. Hoşgörüne sığınarak izinsiz çalışmanı kopyalayıp sunum halini de görme amaçlı baktığımda derli toplu bir çalışma olduğu hemen göze çarpıyor.
Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 16-12-2011 #8
Temiz iş olmuş tebrikler. Hoşgörüne sığınarak izinsiz çalışmanı kopyalayıp sunum halini de görme amaçlı baktığımda derli toplu bir çalışma olduğu hemen göze çarpıyor.
Emeğine sağlık.
tesekkür ederim nihat abi. Senin incelemenden rahatsızlık değil memnuniyet duyarım abi. katalog kapak çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

sherifhe(33)

Grafiker / Kayseri

Alt 16-12-2011 #9
demir çelik firmasıyla dogru resım yerıne baskı zamanında ozenlı seyler yapılması da calısmayı zengınlestırır. basılıncada resmını ekle merak ettım nasıl olacak..
iyi calısmalar....
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 16-12-2011 #10
gayet temiz bir çalışma, sadece süper diyebilirim. iyi tasarımlar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları