Kataloğ kapak ön çalışması yorum ltf

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kataloğ kapak ön çalışması yorum ltf ...

femu_3010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

femu_3010

Grafiker / Elazığ

Alt 03-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kataloğ kapak ön çalışması  yorum ltf
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 03-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence zemine yatmış bir elektrik kablosu kullancaksan daha temiz ve şık bir fotoğraf kullan. Bu şekilde hiç dikkat çekici durmuyor bence. Birde şirket ismi biraz ufak geldi bana

Sadece fikir amaçlı 5 dk lık bir çalışma yaptım Kataloğ kapak ön çalışması  yorum ltf Bu fikirden yola çıkarak çok daha iyisi yapılabilir diye düşünüyorum.

Bu tarz bir fotoğrafta olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
porcelain isimli Üye şimdilik offline konumundadır

porcelain

Grafiker / İstanbul

Alt 03-06-2012 #3
şu 5 dakikalık yorumlarınıza hastayım 5dakika da yaptım 10 dakikada yaptım yani çok güzel yaparım hemde 5dakikada. 5dakikada yaptığım buysa yarım saatte neler yaparım sen düşün muhabbetleri poffff bunu belirtmesen anlamayacağız o kapağı kaç dakika da yaptığını sanki lütfen şahsi algılama çok gördüm bu forumda bunları aynı bugün ne giysem de ki mazeret gibi acele oldu ondan olmadı halbuki yarışmayı seyretmeyenlerin bile gözüne sokuyorlar 1yıldır. Kataloğ kapak ön çalışması  yorum ltfKataloğ kapak ön çalışması  yorum ltf
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 03-06-2012 #4
Bence zemine yatmış bir elektrik kablosu kullancaksan daha temiz ve şık bir fotoğraf kullan. Bu şekilde hiç dikkat çekici durmuyor bence. Birde şirket ismi biraz ufak geldi bana

Sadece fikir amaçlı 5 dk lık bir çalışma yaptım Kataloğ kapak ön çalışması  yorum ltf Bu fikirden yola çıkarak çok daha iyisi yapılabilir diye düşünüyorum.

Bu tarz bir fotoğrafta olabilir.
Adamın yaptığı daha iyi.
Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 03-06-2012 #5
Fotoğrafta temiz bir zemin daha iyi olur. Ama renkler mümkünse aynı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2012 #6
Ya arkadaşlar fikrimi belirtmek için yaptım anlamadınız heralde , yoksa bunlar daha iyi felan demedim ki. Logoya uygun bir kablo koyabilirsin diye gösterdim bu kadar..
Bu mesajdan alıntı yap
femu_3010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

femu_3010

Grafiker / Elazığ

Alt 04-06-2012 #7
degerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar farklı bir kapak yapmayı düşünüyourm belki ön çalışma için çok yeterli olmasada bir yol çizmek için sizin yorumlarınız çok önemli
Bu mesajdan alıntı yap
secem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

secem(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2012 #8
hugareva adlı üye den acaba rica etsek nasıl gölgelendirme yaptığını anlatabilir mi?
Bu mesajdan alıntı yap
ynserg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynserg

Grafiker / Van

Alt 04-06-2012 #9
hugareva adlı üye den acaba rica etsek nasıl gölgelendirme yaptığını anlatabilir mi?

photoshopta yansıma olayı burdan bakabilirsiniz ..:wink:
Bu mesajdan alıntı yap

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 04-06-2012 #10
degerli yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar farklı bir kapak yapmayı düşünüyourm belki ön çalışma için çok yeterli olmasada bir yol çizmek için sizin yorumlarınız çok önemli
Ön yargılarından kurtulmuş ve sadece öneri almak için bu konuyu açtığınız için sizi tebrik ediyorum. Şu forumda ki üslupsuz yorum yapanlar gerçekten usandırmaya başladı. Ben sadece değişik bir açıdan yaklaşılabilir diye zaman ve emek harcıyorum , adamlar sen mi daha iyisin ben mi daha iyiyiğim mantığından sıyrılamıyorlar hala :smile: ve herkese kendi dar açılarından bakıp yorum yapıyorlar..

Bizede izleyip tebessüm etmesi kalıyor Kataloğ kapak ön çalışması  yorum ltf Bırakın benim yazdığım mesaja arkadaş cevap versin, konu kimin ? bunu unutmayın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları