Katalog kapak, sayfa ve antentli kağıt çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Katalog kapak, sayfa ve antentli kağıt çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Ai de ki ilk çalışmalarım kendi firmamıza hazırlıyorum daha emekleme aşamasındaym çalışmaların hepsı sıfırdan başlanarak hazırlanmıştır ve çalışılmaya devam edilecek. Eleştrilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler....

Anarchyst+ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Anarchyst+

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 01-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ai de ki ilk çalışmalarım kendi firmamıza hazırlıyorum daha emekleme aşamasındaym çalışmaların hepsı sıfırdan başlanarak hazırlanmıştır ve çalışılmaya devam edilecek.
Eleştrilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler.
Katalog kapak, sayfa ve antentli kağıt çalışmam Katalog kapak, sayfa ve antentli kağıt çalışmam Katalog kapak, sayfa ve antentli kağıt çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

LaYeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LaYeR(30)

Grafiker / Konya

Alt 01-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk çalışmanmış madem tamam çok acımasız olmayacağım ama en azından şunu söyleyim fotoğraf seçimlerinde daha dikkatli ve seçici olmalısın illa cami resmi koyman şart değildi kapak üzerine koyacaksanda ya daha görkemli bir fotoğraf koy ya da kullandığın fotoğrafın fligran halini kullan daha başarılı olacağına eminim iyi çalışmalar.. Katalog kapak, sayfa ve antentli kağıt çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
ocakgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ocakgrafik

Grafiker / Konya

Alt 01-01-2011 #3
çok amatör olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
gokhan123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhan123

Grafiker / İstanbul

Alt 01-01-2011 #4
kapak fena değil ancak diğer iki işi beğenmedim. yazıların arkasında yatay çizgiler göz yoruyor.
Bu mesajdan alıntı yap