Katalog, Kapaklı Dosya vb.. işler için arayış

Sonuçlanan İlanlar - Katalog, Kapaklı Dosya vb.. işler için arayış Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Konuyu doğru yere mi açtım yalnış yere mi bilmiyorum ancak bir konuda yardıma ihtiyacım var. İstanbul ya da İzmir'de sürekli çalışabileceğim kaliteli baskısı olan, bana sorun çıkarmayacak ...

esila isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esila

Webmaster / Antalya

Alt 24-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Konuyu doğru yere mi açtım yalnış yere mi bilmiyorum ancak bir konuda yardıma ihtiyacım var. İstanbul ya da İzmir'de sürekli çalışabileceğim kaliteli baskısı olan, bana sorun çıkarmayacak bir matbaa arayışım var... Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Özel mesaj olarakta bildirebilirsiniz...

Teşekkürler

Baskı kalitesi iyi olmalı çünkü katalog mermer firmasına ait..

Katalog Özellikleri:

24 x 31 Ölçü, Kapak 300 gr Kuşe, İç sayfalar 170 gr Kuşe, Mat selefon kaplı,
Kapakta Logoda Altın Varak uygulanacak
Yine Kapakta Kısmı lak ve Gofre uygulaması olacak.
Sayı: 3000 Adet (Ancak şöyle bir durum söz konusu her 1000 adet için kapaktaki logo değişecek. Yani katalog iç sayfaları aynı ancak ön ve arka kapak her 1000 adet için farklı. Aynı firmanın 3 şirket ismi ile yapılacak..

Kapaklı Dosya :

350 gr kuşe, iç tarafıda baskılı olacak, mat selefon kaplı ve kapakta kısmi lak uygulaması olacak. Sayı yine aynı şekilde 1000 x 3 = 3000 adet..

Acil çözüm önerilerinize ihtiyacım var..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

losttiger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

losttiger

Grafiker / Konya

Alt 14-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mesaj attım, iyi bir matbaadır...

Tags
arayış, dosya, icin, işler, kapaklı, katalog