Katalog sayfa düzeni hakkında bilgi ve yardım.

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Katalog sayfa düzeni hakkında bilgi ve yardım. Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar 4 yaprak 8 sayfalık bir katalog yapacağım. Ayrıca ölçü 48*27 herhangi bi sıkıntı olmaz değil mi, kesim, ziyan falan? Neyse sorun varsada ölçüsünü onlar belirledi, kendileri bastıracaklar. ...

KIRB isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KIRB

Öğrenci (Grafik) / Giresun

Dosya23

Alt 10-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar 4 yaprak 8 sayfalık bir katalog yapacağım. Ayrıca ölçü 48*27 herhangi bi sıkıntı olmaz değil mi, kesim, ziyan falan?

Neyse sorun varsada ölçüsünü onlar belirledi, kendileri bastıracaklar. Asıl sorunum sayfa düzeni hakkında.

Bir sayfanın solunda kataloğun arka kapağı, sağında ise ön kapak. Ön kapağı açtığımızda Sayfa 1, ama sayfa iki aynı yaprak içinde olmayacak yani ikinci yaprak zımbalanacak ilk sayfada sıkıntı yokta 4 tane olunca kafam karışıyor yok mudur bunun bir kısa yolu yok mu Allah rızası için delirmek üzereyim Katalog sayfa düzeni hakkında bilgi ve yardım.

İnşallah anlatabilmişimdir...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sonuçta sayfa sayfa çalışıyorsunuz.
Çalışmanın üstüne 1. sayfa, 2. sayfa..Arka kapak içi, arka kapak diye yazmanız en basit yöntemi.
Bu mesajdan alıntı yap
Olsinwe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Olsinwe(31)

Grafiker / Ankara

Alt 11-04-2013 #3
yaptığın çalışmayı matbaada bastıracaksan reprodiksiyon firmaları montaj konusunda sana yardım ederler, montaj bilgin yoksa yapmanı önermem. Eğer adet az ve çıktı yoluyla haleltceksen sayfa sayfa çalışabilirsin sıkıntı çıkmaz çıktısını alırken sayfaları göstermen yeterli olacaktır.Çalışmanda kullanacağın bitmap(resim) CMYK modunda ve 300 dpi olmasına dikkat
Bu mesajdan alıntı yap