katalog sayfa tasarımı

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - katalog sayfa tasarımı ...

katalog sayfa tasarımı
canerogulmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canerogulmus

Öğrenci (Grafik) / Ankara

katalog sayfa tasarımı

Alt 01-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhabalar corel kullanmaya yeni başladım kursa gidiyorum ama hala sayfaya kenarlık yapma olayını çözemedim.işim dolayısıyla kullanmaya başladım pek vakit kalmıyor işten kurcalamaya yardımcı olacak birileri varsa çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer kenarlıktan kastın "kenar süsü" gibi bir şey ise çizmekle uğraşmana gerek yok. Sitemizde de mevcut olmak üzere ufak bir aramayla bir çok dosya bulabilirsin çizimleri kendi dosyana uyguladığın zaman işlem tamam. Eğer "nasıl çizilir" diyorsan herkesin kendine göre kolay geldiği bir yöntemi vardır misal ben bir kare çizer grafiğe çevirir ve istediğim şekli elde edene kadar Shape tool ile ayarlarım. Yani Shape Tool varsa sorun yok ama diğer özellikleri de yeri gelince kullanmayı bilmek gerekir...
Bu mesajdan alıntı yap
canerogulmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canerogulmus

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 08-11-2010 #3
açıklama için çok teşekkür ederim. biraz kurcaladım ve hazırda kenar süslerinin olmadığını fark ettim (yada ben bulamadı) o yüzden çizerek yaptım. biraz basit oldu ama bitince burada paylaşacam. katalog sayfa tasarımı
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Bu mesajdan alıntı yap