Katalog tasarım konusunda deneyimli grafiker arıyoruz - İstanbul

İş Veren İlanları - Katalog tasarım konusunda deneyimli grafiker arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Katalog tasarım konusunda deneyimli grafiker arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: baskı işlerini aldığımız bir firmanın hali hazırda ürün kataloglarını revize edip hazırlamak için zamanıda ve kendinden de ...

tuncelofset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuncelofset

Matbaacı / İstanbul

Alt 17-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Katalog tasarım konusunda deneyimli grafiker arıyoruz

Program/Seviye: baskı işlerini aldığımız bir firmanın hali hazırda ürün kataloglarını revize edip hazırlamak için zamanıda ve kendinden de bir şeyler katarak ,iyi iş çıkartabilecek, evinden çalışabilecek Grafiker arıyorum.

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

E-posta:

Telefon: 0532 579 42 40
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Katalog tasarım konusunda deneyimli grafiker arıyoruz - İstanbulKatalog tasarım konusunda deneyimli grafiker arıyoruz - İstanbulKatalog tasarım konusunda deneyimli grafiker arıyoruz - İstanbulKatalog tasarım konusunda deneyimli grafiker arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sbaran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sbaran

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2015 #3
Bu mesajdan alıntı yap
biyograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

biyograf

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2015 #4
yardımcı olmak isterim...
Bu mesajdan alıntı yap
bright isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bright

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2015 #5
hocam katalog yapmak önemli değil sen paradan haber ver
Bu mesajdan alıntı yap
adkaynak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

adkaynak

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2015 #6
Merhaba,

çalışmanız konusunda size yardımcı olabilirim. anadolu yakasında oturuyorum ve gündüzleri çalışıyorum. ancak akşamları size destek olabilirim. aracım ve notebook'um var. gerektiğinde akşamları bir araya gelebiliriz.

iletişim bilgilerim aşağıdaki gibidir:

Aret Demirkaynak
0532 260 13 17
Bu mesajdan alıntı yap
ecembikemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecembikemm

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-09-2015 #7
Mail atılmıştır
Bu mesajdan alıntı yap