katalog tasarım küçük osman

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - katalog tasarım küçük osman ...

GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum iki çalışma var kapak ve ilk sayfa şeklinde.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 26-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz matbaa işi gibi olmuş. biraz daha etkinlik belki güzrl bir fon. bilemiyorum. başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-09-2008 #3
matbaa iş derken?
Bu mesajdan alıntı yap
aiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aiDesign(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2008 #4
biraz matbaa işi gibi olmuş. biraz daha etkinlik belki güzrl bir fon. bilemiyorum. başarılar diliyorum.
Matbaa işi olmuş demekle doğru bir yakıştırma yaptığınızı düşünmüyorum! Ben de bir matbaa da çalışıyorum ve çoğu ajansın alamadığı hatta tasarlayamadığı işleri alıp tasarım yapıyorum. Böylesine bir genelleme yaparken yalnızca sizin etrafınızdaki küçük işletmelerden çıkan tasarımları baz almanız görünürde aydın olan kişiliğinize hiç yakışmadı doğrusu!
Yorumu yaparken nereye gideceğine dikkat edin isterseniz! Bilgilendirici olmak yerine aşağılayıcı bir uslup kullandığınızın farkına varın!!!
Bu mesajdan alıntı yap
aLcaK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aLcaK

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-09-2008 #5
Araba güzel durmuş tartının üzerinde ama vektörel olması biraz havada bırakmış. Müşteriye gösterdin mi çalışmalarını? Hangimiz kazandıkk :wink:

Bende matbaada yetiştim. Ve matbaalarda şuan işi o kadar iyi yapanlar varki. "Matbaa işi" diyerek bizi hafife almayın. Yanlış bir şey söylediysem özür dilerim. Hayırlı Kandiller.
Bu mesajdan alıntı yap
yoSa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yoSa(33)

Fotoğrafçı / Diyarbakır

Alt 26-09-2008 #6
Canım arkadaşım;
Çalışmanı beğendim ellerine sağlık...
Gözüme takılan bikaç şeyden bahsetmek istiyorum...
-Taşıt kantarı çalışmanın en altındaki yazıda elektroonik yazmışsın, sanırım bir o fazla,basımda sıkıntı çekmeni istemem, ufak bi detay gerçi.
-Ürünlerinin altına hafif gölge verirsen havada asılı kalma sorununu çözeceğini düşünüyorum,özellikle araba vektöründe iyi olacaktır
İyi çalışmalarkatalog tasarım küçük osman
Bu mesajdan alıntı yap

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-09-2008 #7
teşekkürler arkadaşlar (yosa) sanada
alcak göstermedim tereddütteyim beğenmez diye düşündüm müşteri eğer siz beğendiyseniz yarın göstermeye giderimkatalog tasarım küçük osman
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2008 #8
fena olmamış beğendm ama sanki taşıt kantarında perspektif bir hata var gibime geldi yada bana öyle geldi.
Bu mesajdan alıntı yap

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-09-2008 #9
fena olmamış beğendm ama sanki taşıt kantarında perspektif bir hata var gibime geldi yada bana öyle geldi.
doğru söyledin kardeşimde öyle demiştikatalog tasarım küçük osman
Bu mesajdan alıntı yap
guvenmx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guvenmx

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 26-09-2008 #10
Matbaa işi olmuş demekle doğru bir yakıştırma yaptığınızı düşünmüyorum! Ben de bir matbaa da çalışıyorum ve çoğu ajansın alamadığı hatta tasarlayamadığı işleri alıp tasarım yapıyorum. Böylesine bir genelleme yaparken yalnızca sizin etrafınızdaki küçük işletmelerden çıkan tasarımları baz almanız görünürde aydın olan kişiliğinize hiç yakışmadı doğrusu!
Yorumu yaparken nereye gideceğine dikkat edin isterseniz! Bilgilendirici olmak yerine aşağılayıcı bir uslup kullandığınızın farkına varın!!!
sevgili arkadaşım yanlış anlaşılma için özellikle özür dilerim. benim demek istediğim o değildi anlaşılır diye kısa kestim ama
düz renkler matbaa basımı için idealdir. diğital baskı makinelerinde ise renkli kullanmak güzel oluyor. ani matbaada bir renkten kaçarsa fazla para gitmez gibi bir yaklaşımım vardı. tekrar özür dilerim. sevgiyle kalın.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
katalog, küçük, osman, tasarım