katalog tasarımı hakkında

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - katalog tasarımı hakkında ...

cemilakkaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemilakkaya(29)

Desinatör / İstanbul

Alt 08-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhablalar;

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve katalog tasarımı yapmaya başladım yeni bir firmaya girdim fakat kendimi geliştirmemi istiyorlar o yüzden sizlerde katalog hakkında neler gerektiğini öğrene bilirmiyim? arka fonları ve kapak kısmının ne tür olacağı hakkında bilgi almam gerekli. yardımlarınızı bekliyorum herkese şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
"arka fonları ve kapak kısmının ne tür olacağı hakkında" ??
arkadaşım ısmarlama bir şey olacağını düşünmüyorum ben, bu işte bir standart yok yani... takıl kafana göre, ister istemez geliştireceksin zaten kendini. tabii bu sektörde ilerlemek istiyorsan
Bu mesajdan alıntı yap

cemilakkaya(29)

Desinatör / İstanbul

Alt 08-06-2008 #3
düğme ve aksesuar ile ilgili olacak. dediniz gibi ister istemez geliştireceğim kendimi ama bir dost elide kötü olmaz:=)
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 08-06-2008 #4
katalogta;

tüm sayfalara uygulanabilecek bir sayfa dizaynı hazırlamalısın. dizgi ve kullandığın renklere dikkat etmelisin. gerisi sana kalmış artık.

sayfa sayısı
sırt payı
kağıt
gramaj

baskı aşamasını bilen biriyle yapsan karlı çıkarsınkatalog tasarımı hakkında hep öğrenir hem de işini yapmış olursun.
Bu mesajdan alıntı yap

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2008 #5
"tüm sayfalara uygulanabilecek bir sayfa dizaynı hazırlamalısın"
bence farklı farklı hazırla ki tekdüzelikten çıksın, yine de sen bilirsin... her sayfa çevirişinde aynı zemini görmekten sıkıldı insanlar, değişiklik lazım... katalog tasarımı hakkında
Bu mesajdan alıntı yap
Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 08-06-2008 #6
kendisini geliştirdikçe zaten farklılık isteyecektir. "tüm sayfalara uygulanabilecek bir sayfa dizaynı hazırlamalısın" böyle bir şartlama yok tabii kikatalog tasarımı hakkında
Bu mesajdan alıntı yap

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2008 #7
ee sen dedin katalog tasarımı hakkında alla allaaaa akşam akşam kafan mı güzel ne senin de?
Bu mesajdan alıntı yap

cemilakkaya(29)

Desinatör / İstanbul

Alt 08-06-2008 #8
katalog tasarımı hakkında anladm teşekkürler benim akalmdada dizayn aynı olsada farklı bir kaç renk ile arka plan uygulaması düşünüyordum katalog tasarımı hakkında galiba göz zevkinide önplana koyarsam benim için daha kalıcı olur teşekkürler ilginize katalog tasarımı hakkında
Bu mesajdan alıntı yap

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2008 #9
he işte en önemli şey de göz zevki katalog tasarımı hakkında
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
hakkında, katalog, tasarımı