Katalog tasarımı

Corel Draw - Katalog tasarımı Sponsorlu Bağlantılar selam arkadaşlar bir katalog hazırlayacağım.içinde beşyüz civarlarında ürün olacak daha önce böyle bi deneyimim olmadı nasıl bir şey yapacağım konusunda kararsızım.Elinde örnek olan varsa paylaşabilir mi_?(cdr formatında) Tavsiyesiyelerede ...

Katalog tasarımı
Eksantrik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eksantrik

Grafiker / İstanbul

Katalog tasarımı

Alt 06-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaşlar bir katalog hazırlayacağım.içinde beşyüz civarlarında ürün olacak daha önce böyle bi deneyimim olmadı nasıl bir şey yapacağım konusunda kararsızım.Elinde örnek olan varsa paylaşabilir mi_?(cdr formatında) Tavsiyesiyelerede açığım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 06-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş
riske girme
bilen biriyle çalış.

öyle yazılarla anlatılacak kadar basite almayın işi.

Deneyim
kazık yemeyle kazanılan bir tecrübe

sende kazık yemeye peşinen razı olma.
Bu mesajdan alıntı yap

Eksantrik

Grafiker / İstanbul

Alt 06-12-2010 #3
laf ağızdan çıktı bir kere öyle yada böyle yapıcam bu işi Katalog tasarımı sizlerden gelen fikir tavsiyelerde yardımcı olucak bana.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 06-12-2010 #4
Bence de bu işi bilen birisiyle anlaşıp yaptırın. Nerden bakarsanız minimum 50 sayfalık katalog olacak. Hem deneyimim yok diyor hem böyle bir işe soyunuyorsunuz. Tasarımdan kaynaklı olası bir baskı kazası çok pahalıya patlayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-12-2010 #5
laf ağızdan çıktı bir kere öyle yada böyle yapıcam bu işi Katalog tasarımı sizlerden gelen fikir tavsiyelerde yardımcı olucak bana.
.Elinde örnek olan varsa paylaşabilir mi_?(cdr formatında) Tavsiyesiyelerede açığım...
Ayrıca yukarıda yazdığınıza bakılırsa siz fikir değil direkt olarak işi hazır istiyorsunuz?! Hem de CDR formatında?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Eksantrik

Grafiker / İstanbul

Alt 06-12-2010 #6
deneyimim yok derken katalog deneyimim yok.tek ürüne özel 4 sayfalık tasarımlar,ambalaj tasarımları falan yaptım sorun çıkmadı.sadece katalog düzeni ve tasarımı konusunda yardım istedim sizden ve bu ürünleri mümkün olduğunca az sayfaya yerleştirmem lazım maliyeti düşürmek için.
Bu mesajdan alıntı yap
atdonmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atdonmez

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2010 #7
katalogu bence o kadar da gözünde fazla büyütme hangi sektör üzerine yapacağın önemli daha önce yapılmış o sektördeki kataloğu 2 gün incele corel in altında çoklu saYFA DÜZEniyle çalış page 1 page2 vs... ve her sayfaya guidlesrini koy 1 kişi sadece resimleri hazır diğer kişi de yazıları yazar...
Bu mesajdan alıntı yap
burak_mond isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burak_mond

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2010 #8
katalog için bilggilerii kendin mi bulacaksın yoksa işi yaptıran kişi mi temin edecek eger herseyı kendın yapacaksan alt yapı için arastırmanı yapman gerek
Bu mesajdan alıntı yap