Katalog tasarımı yapabilecek freelance grafiker arkadaşlara

Sonuçlanan İlanlar - Katalog tasarımı yapabilecek freelance grafiker arkadaşlara ...

ahmetvrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar;
Ben kendim reklamcıyım(açık hava reklamcısı) Bir firma benden firmanın katalog tasarımlarını ve baskısını yapmam için öneride bulundum, işin açıkcası açık hava reklamcısı olduğum için daha once boyle bi çalışmam hiç olmadı,

İşin detayı

Firma Ünvanı: Mağaza ekipmanları üretimi

Yapılacak İşlemler : Dia çekimi (yerinde)
Katalog tasarımı, ve baskıları

Toplam 1000 adet yapılacaktır, Toplam 14 Sayfa çiftaraflı (kalın, kuşe kağıda baskı)

Arkadaşlar bununla ilgili once ben fiyat istiyorum, Çünkü ben açık hava reklamcısı olduğum için matbaa fiyatlarıyla ilgili bilgim yok, Bana fiyat verinki bende firmaya fiyatı bildireyim onayını versinler, işin başlangıcını yapalım

bu arada iş istanbul anadolu yakasında

İlgilenen arkadaşlar varsa mesaj atsınlar

Teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kataloğun ebadı kaça kaç olucak onunla ilgili bilgi verirsen yardımcı olabilirim bende anadolu yakasında ikamet ediyorum çünkü adres telefon vs. msn gibi şeylerde burdan yazma özelden yaz

birde kataloğun kapağı iç sayfalarla aynı gramajdamı olucak yoksa kapak daha kalınmı olucak?
nurto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nurto

Grafiker / İstanbul

Alt 03-02-2008 #3
Merhaba
Ben katalogun sayfa tasarimlarini yapabilirim fakat fotograf cekimi, matbaa boyutuna dahil olmak istemem. Ben sadece tasarimlarini yapip teslim ediyorum. Bu nedenle sanirim ihtiyaciniza cevap veremeyecegim.
ahmetvrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2008 #4
kataloğun ebadı kaça kaç olucak onunla ilgili bilgi verirsen yardımcı olabilirim bende anadolu yakasında ikamet ediyorum çünkü adres telefon vs. msn gibi şeylerde burdan yazma özelden yaz

birde kataloğun kapağı iç sayfalarla aynı gramajdamı olucak yoksa kapak daha kalınmı olucak?
Kapak iç sayfalara nazaran daha kalın olacak
dilek_cds isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dilek_cds

Eğitimci / İstanbul

Alt 05-02-2008 #5
Merhaba ben hem tasarımcı hem de öğretmenim.Öğretmenlikten arta kalan zamanda web siteleri ve diğer tasarım işleri yapıyorum.Sizinle görüşmek isterim.Buda web adresim.
www.************.com
grafikeray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeray

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2008 #6
Selamlar.. Ben yenibosnada ikamet etmekteyim. Fotoğraf çekiminden matbaa basım sürecine kadar tüm işi halledebilirim ama işin ne derece ciddi ve ne firmasına yapılacağını bilmem lazım.. Canon 5D ile çekimler yapılacaktır. Çalışmalada Mac ortamında istenilen düzeyde tasarlanıp teslim edilecektir. Daha önce yaptığım katalog dergi vs. örnekler görmek istenirse memnuniyetle gösterebilirim.. Şimdiden kolay gelsin
mapuskus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mapuskus

Hiç Biri / Osmaniye

Alt 06-02-2008 #7
Arkadaşlar.. defalarca belirtmemize rağmen sanırım tam etkin duyuru yapamıyoruz.. Arkadaşlar.. Lütfen iş müracaatlarınızda mail adresi, ve web sitesi,telefon numarası vermeyiniz..Özelden PM atarsanız işveren isze dönecektir.
iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-02-2008 #8
Bende anadolu yakasında Oturuyorum Çekim hariç tasarım baskı ve mücellit bölümünü halledenilrim ( çekim hariç tasarım baskı ve baskı sonrası işler dahil) yardımcı oalbiirim çalışmalrıma göz atmak için forumdaki konularıma bakabilirsiniz..!
Alt 13-02-2008 #9
eğer çözüme ulaşmadıysa yardımcı olurum, pm atınız...
Alt 10-04-2008 #10
merhaba ben uşaktan arıyorum internetten buldum adresinizi ben evde internet aracılığıyla yapmak istiyorum grafikerim coreldraw ' ı çok iyi derecede kullanıyorum. daha önce reklamcıda çalıştım doğum nedeniyle ayrıldım. photoshop programınıda iyi derecede biliyorum. tabela,afiş, logo tasarımı, etiket, degi, broşür. Grafik ile ilgili ne varsa yaparım. bana yardımcı olursanız [email protected]************ sayfası 10ytl
Merhaba arkadaşlar;
Ben kendim reklamcıyım(açık hava reklamcısı) Bir firma benden firmanın katalog tasarımlarını ve baskısını yapmam için öneride bulundum, işin açıkcası açık hava reklamcısı olduğum için daha once boyle bi çalışmam hiç olmadı,

İşin detayı

Firma Ünvanı: Mağaza ekipmanları üretimi

Yapılacak İşlemler : Dia çekimi (yerinde)
Katalog tasarımı, ve baskıları

Toplam 1000 adet yapılacaktır, Toplam 14 Sayfa çiftaraflı (kalın, kuşe kağıda baskı)

Arkadaşlar bununla ilgili once ben fiyat istiyorum, Çünkü ben açık hava reklamcısı olduğum için matbaa fiyatlarıyla ilgili bilgim yok, Bana fiyat verinki bende firmaya fiyatı bildireyim onayını versinler, işin başlangıcını yapalım

bu arada iş istanbul anadolu yakasında

İlgilenen arkadaşlar varsa mesaj atsınlar

Teşekkürler
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arkadalara, arkadaslara, freelance, grafiker, katalog, tasarimi, tasarm, yapabilecek