Katalog Tasarımım (Yorum Lütfen)..!

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Katalog Tasarımım (Yorum Lütfen)..! ...

iyireklam10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dışarıdan fason işler alıp basan turmatsan gibi 4 renk makine ile çalışan firmaya yaptıgım katalog tasarım ön ve arka kapagı
yorum bekliyorum ..

Fİrma antedli fatura katalog broşür vs.. gibi 4 renk işleri baskı ve baskı sonrası işlerini yapıyor ayrıca bu urunleri kendi de tasarlıyıp normal müşterilerede hizmet veriyor ..

Katalog Tasarımım  (Yorum Lütfen)..!

daha bitmedi bitince gerisiinide koyacagım buraya
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 19-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
şunu söyliyim renk göz yorucu ve sağ alt taraf oldukça karışık görünüyo
Bu mesajdan alıntı yap
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 19-03-2008 #3
çok karışık gibi geliyor gözüme ama bu benim şahsi fikrim
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2008 #4
çok karışık gibi geliyor gözüme ama bu benim şahsi fikrim
bu bir a3 sonuçta burayada daha büyük boyutunu koyamıyorum

aslında hem objeler büyük hemde net görünüyor çıktısınıda aldım ama burda küçülttüğüm için birbirine girmiş gibi duruyor .. fakat öyle değil ..
Bu mesajdan alıntı yap
EdaLım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EdaLım(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2008 #5
daha sade ve daha şık bişey olsa güsel olur türmatsan bizim blokta bu arada Katalog Tasarımım  (Yorum Lütfen)..!
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2008 #6
daha sade ve daha şık bişey olsa güsel olur türmatsan bizim blokta bu arada Katalog Tasarımım  (Yorum Lütfen)..!
Tabi olabilir şuan içini yapıyorum zaten bir kaç değişiklik daha yapacgım zaten bitmeden attım buraya sonra vaktim olmuyor diye bitince bitmiş halinide koyacagım
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-03-2008 #7
şunu söyliyim renk göz yorucu ve sağ alt taraf oldukça karışık görünüyo
kesinlikle katılıyorum bencede göz yorucu ve karsık kolay gelsin arkadaşım ben senin bundan daha iyisini yapıcanı biliyorum
:lol:
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2008 #8
kesinlikle katılıyorum bencede göz yorucu ve karsık kolay gelsin arkadaşım ben senin bundan daha iyisini yapıcanı biliyorum
:lol:
daha iyisinide yaptımda casmin biliyorsun sana gerçek tasarımlarımı bundan sonra göstermicemm Katalog Tasarımım  (Yorum Lütfen)..!Katalog Tasarımım  (Yorum Lütfen)..!
Bu mesajdan alıntı yap
ibozo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibozo

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2008 #9
göze ilk çarpan gülümseyen kızın bana göre fazlaca iri olan dişleri hepsi bi kenara logoyu 4 defa kullanmışsın ki bana sorarsan ikinci defa kullanmak bile gereksiz ayrıca firma ismini de logodan bağımsız tekrar kullanmışsın... hiç gerek yok, sadelik güzeldir. hoşçakal....
Bu mesajdan alıntı yap

iyireklam10

Grafiker / İstanbul

Alt 20-03-2008 #10
göze ilk çarpan gülümseyen kızın bana göre fazlaca iri olan dişleri hepsi bi kenara logoyu 4 defa kullanmışsın ki bana sorarsan ikinci defa kullanmak bile gereksiz ayrıca firma ismini de logodan bağımsız tekrar kullanmışsın... hiç gerek yok, sadelik güzeldir. hoşçakal....
tşk ederim yorumun için logo sayısını düşüreceğim zaten bitmedi ben bitmeden atimö gösterim dedim size bi Katalog Tasarımım  (Yorum Lütfen)..!
bitince bitmiş halinide atacagım kızın dişlerne gelince çok güzeller ya makyajda yaptım ona oyuzden kullandım

biraz daha değiştirdim içinide aynı renklerde ve görselde yaptım btiince atıcam buraya
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
katalog, tasarm, vector