Katalog - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Katalog - Türkiye Geneli ...

Katalog - Türkiye Geneli
ideaahmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ideaahmet

Yrd. Grafiker / Ankara

Katalog - Türkiye Geneli

Alt 11-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Katalog

İşin teslim alınacağı şehir: Ankara

Maliyet: Ebat A4
Sayı: 1000 adet
250 gr Kapak (kısmi lak)
135 gr iç
28 + 4 sayfa
renkli
spiralli

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1hafta

İşle ilgili açıklama: mümkünse ankaradan uygun bir teklif bekliyorum...elimde hali hazırda 3 fiyat var ama pahalı geldi

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Katalog - Türkiye Geneli - Katalog - Türkiye Geneli ya da Katalog - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Katalog - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Katalog - Türkiye Geneli | Katalog - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ist_dizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ist_dizayn

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 11-08-2011 #3
Merhaba;
Size daha sağlık fiyat suna bilmemiz için ve daha sağlıklı yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıda sunulan iletişim bilgilerimizden irtibata geçmenizi rica ediyorum forum ortamlarında fiyat paylaşmamaktayız.

Kurumsal Hizmet Alanlarımız.
Basım Yayın, Matbaa, Grafik Tasarım, Web Tasarım ve E-ticaret Uygulamaları, Bilişim Teknolojileri ve Online İnternet Hizmetleri

İletişim Bilgilerimiz:
Firma Ünvanı: ORYOX Basım Yayın Bilişim Teknolojileri ve Online İnternet Hizmetleri
T. +90 212 526 21 81
G. +90 546 626 50 55
E. *********
M. *********
W. www.oryox.net
A. İstanbul / Türkiye

Not: Şirketimiz gerek türkiye geneline gerekse bir çok avrupa ülkelleriyle çalışmaktadır ayrıca bütün nakliye şirketleriylede anlaşmalı olduğumuz için nakliy ücretleri yarı yarıya inmektedir.

Referenslarımız İçinde İrtibata Geçiniz. Ayrıca Forumda Bir Çok İlan Sahipleriylede Çalışmaktayız Kendilerindende Bilgi Alabilirsiniz.
Saygılarımızla.
ORYOX.NET