Katalog ve Dergi için hangi program

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Katalog ve Dergi için hangi program Sponsorlu Bağlantılar Konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum yanlışsa özür dilerim. Benim sorum katalog ve dergi hazırlamada hangi programı tavsiye edersiniz. Ben bir kaç gündür Indesign programını inceledim, hoşuma gitti. ...

patraclos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

patraclos

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Konuyu doğru yere mi açtım bilemiyorum yanlışsa özür dilerim.
Benim sorum katalog ve dergi hazırlamada hangi programı tavsiye edersiniz. Ben bir kaç gündür Indesign programını inceledim, hoşuma gitti. Profesyonel arkadaşlarımdan ricam bu program yeterli olur mu? Görüş bildirirlerse sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben indesignı bu anlamda hiç kullanmadım ama ozellikle bu işlerde kullanıslı bi program oldugu herkes tarafından kabul ediliyor bunun nedenide sanırım oldukca gelişmiş bi master page mantıgının olması boylece yuzlerce sayfalık bi işte istenilen sayfaları istenilen sekle sokabiliyosunuz ayrıca tablolar paragraf stilleri ve obje stilleriylede oldukca kullanıslı bi program bir corel kullanıcısı olarak ogrenmeye calıstıgım bi program eh geniş yorumuda ustadlara bırakalım dimi
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 07-08-2008 #3
indesign ya da quark... hangisini daha iyi kullanabileceksen.
Bu mesajdan alıntı yap
graffiti82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffiti82

Grafiker / Isparta

Alt 07-08-2008 #4
indesign ı tavsiye ederim.. çok rahat bir program adobe ye aşinalığınız varsa çok çabuk öğrenirsiniz.. package özelliği ile kullanılan font ve resimleri bir klasörde toplaması her bilgisayarda kolay çalışmana izin verir....
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2008 #5
indesign ı tavsiye ederim.. çok rahat bir program adobe ye aşinalığınız varsa çok çabuk öğrenirsiniz.. package özelliği ile kullanılan font ve resimleri bir klasörde toplaması her bilgisayarda kolay çalışmana izin verir....
bir ilave: bu quarkta da mevcut
Bu mesajdan alıntı yap
m.percin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

m.percin

Eğitimci / Kocaeli

Alt 15-08-2008 #6
indesign derim baskada bise demem profsyonel calısan farkı görür
Bu mesajdan alıntı yap
aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 15-08-2008 #7