katalog ve kurumsal kimlik üzerine çalışmaktayım

İş Arayan İlanları - katalog ve kurumsal kimlik üzerine çalışmaktayım ...

+Plus+ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

+Plus+

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar;
şu an mecidiyeköyde katalog ve kurumsal kimlik üzerine çalışmaktayım fakat daha hareketli daha kalabalık ve daha aktif bir ajansta iş arıyorum...kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum ve bu konuda bana yardımcı olacak insanlarla diyaloğa geçmek istiyorum....evim mecidiyeköyde;beşiktaşta, mecidiyeköyde ve bu civarlara yakın yerlerden firmalar kişiler bana ulaşırlarsa sevinirim katalog ve kurumsal kimlik üzerine çalışmaktayım
adresine iletişim bilgileri ulaştırılırsa çok sevinirim katalog ve kurumsal kimlik üzerine çalışmaktayım
iyi günler.....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Dikey Cizgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dikey Cizgi

Bilg. Teknikeri / İzmir

Alt 12-06-2010 #3
Merhaba,

adresine cv niz ile birlikte yapmış olduğunuz çalışmaların linklerini, varsa tasarımlarınızı sergilediğiniz sitenizi, kullandığınız programları ve bu program üzerindeki bilgi düzeyinizi, deneyiminizi gönderirseniz inceleye alınacaktır.
---
Şahin Seçil
Proje Yöneticisi
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?