Katalog yapımı

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Katalog yapımı ...

Katalog yapımı
rafice isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rafice

Webmaster / İstanbul

Katalog yapımı

Alt 10-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar basit sade bir katalog yapacağım firmamız için ama neyle yapıldığını tam bilmiyorum Office Word? Office Excel? Adobe Photoshop?

Photoshop kullanmam gerekiyorsa bunu nasıl yapmalıyım içerisine tablolar oluştura bilirmiyim arka arkaya sayfalar yapabilirmiyim birde PDF e çevirdim deneme yaptım sadece net renk leri yaptım ama sanki JPG gibi kötü çıkartıyor ne yapmam lazım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar basit sade bir katalog yapacağım firmamız için ama neyle yapıldığını tam bilmiyorum Office Word? Office Excel? Adobe Photoshop?

Photoshop kullanmam gerekiyorsa bunu nasıl yapmalıyım içerisine tablolar oluştura bilirmiyim arka arkaya sayfalar yapabilirmiyim birde PDF e çevirdim deneme yaptım sadece net renk leri yaptım ama sanki JPG gibi kötü çıkartıyor ne yapmam lazım?
Eğer bu konularda bilginiz yoksa bence bu işi bir bilene bırakarak sorunsuz bir iş yapmanız.

Bu işler ile uğraşmak istiyorsanız basılı materyaller temininden önce kendinizi geliştirdikten sonra bu tür işleri yapmaya kalkışmanız hem zaman hem de maddi açıdan zarara uğramamanız için yapılması gereken en mantıklı eylem olacaktır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
rafice isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rafice

Webmaster / İstanbul

Alt 10-09-2013 #3
peki photoshopda tablo nasıl yapıyoruz Katalog yapımı yani dreamweaver gibi bi kod bolumu varmı photoshop un?
Bu mesajdan alıntı yap