Kataloğumdan Örnek Bir Sayfa

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Kataloğumdan Örnek Bir Sayfa Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar 2 ay önce bir firmaya 2009 katoloğu için örnek bir sayfa çalışmıştım firma sayfayı beğenseydi kataloğun tamamını yapacaktım. Malesef beğenmedikleri gibi bir sürü de zamanımı harcadım emeğime ...

Konu Kapatılmıştır
gordian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gordian

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 14-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar 2 ay önce bir firmaya 2009 katoloğu için örnek bir sayfa çalışmıştım firma sayfayı beğenseydi kataloğun tamamını yapacaktım. Malesef beğenmedikleri gibi bir sürü de zamanımı harcadım emeğime yazık oldu. Şimdi sizlerin yorumlarını bekliyorum nerde hata yapmış olabilirim.Kataloğumdan Örnek Bir Sayfa
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ozkanozel16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkanozel16(37)

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tasarımında bi anormallik görünmüyor, güzel olmuş, ama müşteriler zor insanlardır, bazen tanıdık , az ücret, yada bilumum farklı şey istiyor olabilirler,...
Bu yüzden bir şey red edildiğinde, illaki kendinde bi kusur aramana gerek yok...
scarlett25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scarlett25

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #3
Ben soldaki kırmızı şerit ile işin genelinde kullandığınız mor-eflatun rengi pek uyumlu bulmadım. Kırmızı sırıtmış sanki. Birde yazı karakterleri konusunda basit kalmış. Ama iş onaylanmadığına göre yapacak bişey yok. Kolay gelsin

gordian

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 15-01-2009 #4
ben soldaki kırmızı şerit ile işin genelinde kullandığınız mor-eflatun rengi pek uyumlu bulmadım. Kırmızı sırıtmış sanki. Birde yazı karakterleri konusunda basit kalmış. Ama iş onaylanmadığına göre yapacak bişey yok. Kolay gelsin
o kırmızı şeridin başından beri hatalı durduğunu biliyordum ama yaptık bir hata bir kere (anneme gösterdim o bile o kırmızının rengini değiştir dedi ya)
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 15-01-2009 #5
renk uyumu pek olmamış,kırmızı şeritte baya sırıtmış Kataloğumdan Örnek Bir Sayfa yazı biçimi ve verdiğiniz efekt genişleyerek gelen yazıda o boşluğa uymamış,belki o efekti vermeden bile daha estetik durabilirdi,ayrıca kırmızı şeritte olduğu gibi mavi üzerine kırmızı yazı rengi yerine farklı renk olabilirdi..kolay gelsin emeğine sağlık
mecbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecbey

Grafiker / Trabzon

Alt 24-01-2009 #6
baştan sona olmamış

renk uyumu yok, efektler uyumsuz, kırmızı şeridi neden koyduğunu kendin bile bilmiyorsun

sen bu işi fazla zorlama herkes yapacak diye bir şart yok

gordian

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 24-01-2009 #7
baştan sona olmamış

renk uyumu yok, efektler uyumsuz, kırmızı şeridi neden koyduğunu kendin bile bilmiyorsun

sen bu işi fazla zorlama herkes yapacak diye bir şart yok
:rofl::rofl::rofl::rofl: çok aradınmı beni
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 24-01-2009 #8
renk uyumu yok bi kere görselleri dahada patlatman gerekiyodu ayrıca ürün ayrıntılarını da ana ürünün yanına alman ve hoş bi desen içerisinde kullanman dahada güzel olurdu floral desen seçimin iyi ama rengini değiştirip biraz daha gri veya mavi tonlarda çalışsaydın bu çalışma dahada iyi olabilirdi... yazıları yukardan aşağıya yazmak hareketlilik vermiş ama ana yazıları keşke öyle yapmasaydın ya... arkaya tram olarak atsaydın çok daha güzel olurdu...
izzettin_47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izzettin_47(35)

Grafiker / Adana

Alt 26-01-2009 #9
arkadaşlar ben bir market için insört yapacam yardımcı olmanızı istiyorum. elinizde hazır örnekler varsa [email protected]************ adresine yollasanız sevinirim. veya burdan da olur
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #10
arkadaşlar ben bir market için insört yapacam yardımcı olmanızı istiyorum. elinizde hazır örnekler varsa [email protected]************ adresine yollasanız sevinirim. veya burdan da olur
oldu arkadaşım başka bir isteğin varmıydı istersen sen zahmet etme biz yapalım senin yerinede ne dersin...?:headbang:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır

Tags
bir, katalogumdan, ornek, sayfa