Katık cae & Restaurant menü ve el ilanı çalışmam

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Katık cae & Restaurant menü ve el ilanı çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Katık Çok kırımlı menü - broşür tasarımım ve a5 el ilanı fiyat listesi çalışmam acemilik var yorumlarınızı bekliyorum...

Hilalajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hilalajans

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Katık Çok kırımlı menü - broşür tasarımım ve a5 el ilanı fiyat listesi çalışmam acemilik var yorumlarınızı bekliyorum
Katık cae &  Restaurant menü ve el ilanı çalışmam
Katık cae &  Restaurant menü ve el ilanı çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
açık olmak gerekirse çok düz bir çalışma olmuş bir albeni göremedim çalışmada hareket yok yukarıdaki görselleriniz çok mat daha iştah açıcı görseller kullanmanızı tavsiye ederim başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Hilalajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hilalajans

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-03-2009 #3
yorumun için teşekkür ederim firmanın kendi renkleri ve kendi ürünleri olduğu için birde katlama farından dolayı demo çalışmasında hoş bir görünüm aldık umarım daha hoş bişiler çıkar...
Bu mesajdan alıntı yap
bolugrafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bolugrafiker

Grafiker / Bolu

Alt 04-04-2009 #4
bordonun ustune sıyah hiç olmamıs bence yazı göze carpmıyo..yazı beyaz olabılırdı yada konturu farklı bı renk..basarılar..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
menu