Katman boyutu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Katman boyutu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben yeni yeni photoshop öğrenmeye başladım. Sizlere bir sorum olacaktı. Ben bir arkaplana 5 tane katman ekleyecektim ancak sığmadı şimdi o katmanların boyutlarını ayarlamam lazım bunu nasıl ...

Katman boyutu
riad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

riad

Öğrenci (Grafik) / Manisa

Katman boyutu

Alt 11-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben yeni yeni photoshop öğrenmeye başladım. Sizlere bir sorum olacaktı. Ben bir arkaplana 5 tane katman ekleyecektim ancak sığmadı şimdi o katmanların boyutlarını ayarlamam lazım bunu nasıl yapabilirim ? Görüntü boyutundan bütün resmin boyutu değişiyor, benim yapmak istediğimse katmanların boyutlarıyla oynamak.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 11-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CTRL + T (Transform seçeneği) istediğin görselleri açmış olduğun alan içinde tek tek boyutlandırabilirsin..

Eğer katman (layer ebadıyla oynamak istiyorsanız image size işinizi görecektir..
Bu mesajdan alıntı yap
riad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

riad

Öğrenci (Grafik) / Manisa

Alt 11-05-2012 #3
CTRL + T (Transform seçeneği) istediğin görselleri açmış olduğun alan içinde tek tek boyutlandırabilirsin..

Eğer katman (layer ebadıyla oynamak istiyorsanız image size işinizi görecektir..
Evet istediğim tam olarak buydu. Çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 11-05-2012 #4
Evet istediğim tam olarak buydu. Çok teşekkür ederim.
Yeni başladıysan ve bazı cevaplar arıyorsan:
Photoshop Soru ve Sorunlarınız

Değişik şeyler yapmak içinde alternatifin:
Photoshop Dersleri

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap