Katolog fotolarının düzenlemesi için grafiker aranmaktadır...

Sonuçlanan İlanlar - Katolog fotolarının düzenlemesi için grafiker aranmaktadır... Sponsorlu Bağlantılar Yeni çıkaracağımız katalog için grafiker arkadaş aranmaktadır Ofis ortamında yerimizde yevmiye ile çalışacak birini arıyoruz... Yapılacak iş Çekilen fotoğrafların düzenlenmesi ve katalog tasarımı.. Not:önemle rica olunur çalışmak istediği ...

eaktas92 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eaktas92

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni çıkaracağımız katalog için grafiker arkadaş aranmaktadır Ofis ortamında yerimizde yevmiye ile çalışacak birini arıyoruz...

Yapılacak iş

Çekilen fotoğrafların düzenlenmesi ve katalog tasarımı..

Not:önemle rica olunur çalışmak istediği programları yanında getirmelerini rica ediyorum veya cs4 yeterliyse getirmesede olur..

İletişim

Adres : Mahmut Bey Caddesi No : 211 Güneşli - Bağcılar / İSTANBUL

Telefon : *********

Gsm: *********
Mail:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Katolog fotolarının düzenlemesi için grafiker aranmaktadır... veya Katolog fotolarının düzenlemesi için grafiker aranmaktadır...sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

gonzale_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gonzale_s

Grafiker / Denizli

Alt 04-10-2010 #3
freelance olarak düşünürseniz yardımcı olabiliriz .... *********
deliler2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deliler2

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-10-2010 #4
freelance olarak isterseniz ********* adresinden bana ulaşabilirsiniz

eaktas92

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-10-2010 #5
Freelance düşünmüyoruz zaten iş en fazla 3 4 gün sürecek bir iş genel olarak gündelik 50 tl düşünüyoruz.....

eaktas92

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-10-2010 #6
Freelance düşünmüyoruz zaten iş en fazla 3 4 gün sürecek bir iş genel olarak gündelik 50 tl düşünüyoruz.....
Konuyu yanlış yere açmışım rica etsem yetkililerin biri iş veren ilanlarına taşıyabilirmi.

eaktas92

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-10-2010 #7
Yeni çıkaracağımız katalog için grafiker arkadaş aranmaktadır Ofis ortamında yerimizde yevmiye ile çalışacak birini arıyoruz...

Yapılacak iş

Çekilen fotoğrafların düzenlenmesi ve katalog tasarımı..

Not:önemle rica olunur çalışmak istediği programları yanında getirmelerini rica ediyorum veya cs4 yeterliyse getirmesede olur..

İletişim

Adres : Mahmut Bey Caddesi No : 211 Güneşli - Bağcılar / İSTANBUL

Telefon : *********

Gsm: *********
Mail:*********
İstenilen eleman bulunmuştur ilan aktif değildir.