kayan alt yazı nasıl hazırlanır? acil yardım!!

Edius - kayan alt yazı nasıl hazırlanır? acil yardım!! Sponsorlu Bağlantılar alt yazı hazırladığım zaman yazı olduğu gibi duruyo hazırladığım alt yazıyı nasıl kaydırabilirim.acil yardımmm...

alper41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alper41

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

ünlem

Alt 26-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

alt yazı hazırladığım zaman yazı olduğu gibi duruyo hazırladığım alt yazıyı nasıl kaydırabilirim.acil yardımmm
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zaraoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zaraoglu

Fotoğrafçı / Yurtdışı

Alt 29-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaziyi hazirladiktan sonra title mixer diye ozellik var efekt paletinde oraya gelip slid a yada slid b seceneklerinden sola dogru ok isaretiyle belirtilmi olan efekti yazinin uzerine birakirsin yazinin girisinide cikisinida ayni efektlen yaparsan daha guzel gecer yazi ben birtane goruntu hazirladim umarim istedigin gibidir ayni yazfdigim gibi yaptim fakat ustalar gibi hazirladigim goruntuyu yaparken kayit yapma sansim yok cunku nasil oldugunu bilmiyorum umarim yardimci olabuilmisim saygilar.

Bu mesajdan alıntı yap
zbkdygn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zbkdygn

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-01-2011 #3
yaziyi hazirladiktan sonra title mixer diye ozellik var efekt paletinde oraya gelip slid a yada slid b seceneklerinden sola dogru ok isaretiyle belirtilmi olan efekti yazinin uzerine birakirsin yazinin girisinide cikisinida ayni efektlen yaparsan daha guzel gecer yazi ben birtane goruntu hazirladim umarim istedigin gibidir ayni yazfdigim gibi yaptim fakat ustalar gibi hazirladigim goruntuyu yaparken kayit yapma sansim yok cunku nasil oldugunu bilmiyorum umarim yardimci olabuilmisim saygilar.

Merhaba zaraoğlu
techsmit camtasia studio ile bilgisayarda yaptığın işlerin video kaydını yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
baol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baol

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 07-01-2012 #4
acaba alt yazı uzun olursa ve devamlı dönüp kayması gerekirse ne yapabiliriz benim yazı uzun ve bası cıkıyor sayfaya ve öylece kalıyor devamı gelmiyor
Bu mesajdan alıntı yap
DEEQIM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DEEQIM

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-01-2012 #5
kayan yazı(crawl) yada akan (roll) yazı yapmanız için herhangi bir efekt kullanmanıza gerek yok quick titler kullanıyorsan yazı yazmanı yazmadan önce title type kısmındaki still kısmını kayan yazı için crawl olarak degiştirmelisin sağdan akması için crawl (from right) soldan akması için crawl (from left) böylelikle yazın istediğin taraftan kayar. akan yazı içnde roll seçeneği kullanman yeterli olur kayan alt yazı nasıl hazırlanır? acil yardım!!
Bu mesajdan alıntı yap
kagan.1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kagan.1299

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 16-01-2012 #6
adobe effeckt cs5 kullan
Bu mesajdan alıntı yap