Kayan text

Flash - Kayan text Sponsorlu Bağlantılar html bir site yapıyorum text kısmını flash olarak düzenlerim diye düşündüm .swf dosyasını dreamweverda içine entegre ettim ama hazırlamış olduğum text kayıyor ama komple kayıyor. Yani text, yanındaki ...

Kayan text
ferdelance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferdelance(37)

Hiç Biri / Yurtdışı

Kayan text

Alt 24-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

html bir site yapıyorum text kısmını flash olarak düzenlerim diye düşündüm .swf dosyasını dreamweverda içine entegre ettim ama hazırlamış olduğum text kayıyor ama komple kayıyor. Yani text, yanındaki oklar ve sürükleme çubuğu sürekli sayfada aşağıya doğru hareket halindeler Kayan text Bunlara bir stop demenin yolu yok mu acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

keremToo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keremToo(38)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1 ileri ve geri yada yukarı ve aşağı okların mevcutmu. 2 text için bir scroll yada scroll component'mi koydun. 3 bir slide' mı hazırladın kndiliğindenmi kayması gerek. 4 textin kaymasını timeline damı hazırladın. 5 neye göre bir stop olacak bu
Bu mesajdan alıntı yap
ferdelance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferdelance(37)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-10-2009 #3
Tamam sorunu hallettim dreamweaverda boş bir sayfada denedim sorunsuz çalışıyordu entegre ettiğim sitede kod hatası varmış o yüzden sorun yaşıyormuşuz, keremToo ilgin için sağol bu arada.
Bu mesajdan alıntı yap
keremToo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keremToo(38)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-10-2009 #4
ne demek Kayan text
Bu mesajdan alıntı yap