Kaydederken Dosya Hata Verdi

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Kaydederken Dosya Hata Verdi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. Yıllardır CorelDraw kullanıyorum. Nereden kaynaklandığını bilemiyorum ama bazen yaptığım bir işi kaydederken hata verip kapanıyor. Dosyanın boyutu yine aynı ama açmaya çalıştığımda sayfa boş çıkıyor. Bu dosyayı ...

benansaldun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

benansaldun(35)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 30-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Yıllardır CorelDraw kullanıyorum. Nereden kaynaklandığını bilemiyorum ama bazen yaptığım bir işi kaydederken hata verip kapanıyor. Dosyanın boyutu yine aynı ama açmaya çalıştığımda sayfa boş çıkıyor. Bu dosyayı kurtarmanın yolu nedir? :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

WeSLey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WeSLey(24)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Senin Sorunun Nerden Kaynaklandıgını Bilmiyorum Ama Corel Belli Dk Yedekleme Alır
Ve Yedeklemeyi C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Temp Kaydeder Burdan Bulursun En Son Ne Zaman Kaydetmişse Devam Edersin
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-10-2011 #3
Merhaba. Yıllardır CorelDraw kullanıyorum. Nereden kaynaklandığını bilemiyorum ama bazen yaptığım bir işi kaydederken hata verip kapanıyor. Dosyanın boyutu yine aynı ama açmaya çalıştığımda sayfa boş çıkıyor. Bu dosyayı kurtarmanın yolu nedir? :sweating:
CorelDRAW 'ın hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
benansaldun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

benansaldun(35)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 08-10-2011 #4
CorelDraw 14
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 08-10-2011 #5
ServicePack ve Hotfix güncellemelerini yapmanız/yüklemeniz gerekiyor.
aşağıdaki konuda etraflıca anlatımı ve Tüm ServicePack ve Hotfix 'leri bulabilirsiniz,
şimdiden kolay gelsin, faydalı olması dileğiyle...
Corel Draw Programsal Sorunlar ve Çözüm Adımları / 1
Bu mesajdan alıntı yap
mahmutkebir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahmutkebir

Grafiker / Mersin

Alt 24-10-2011 #6
CorelDraw'ın sürümü ne olursa olsun belirli bi resim kapasitesi var. Bir dosya içerisinde o kapasiteyi aşarsan (sanırım 200-250 civarlarında) o dosya kapandıktan sonra açılmaz... Maalesef bu hatayla ben de karşılaşmıştım. 48 sayfalık koca kataloğu bitirip zor bela okey aldıktan sonra kapadım fakat bir daha açamadım... çok kötü bir durum tekrar dizmek zorunda kaldım... Size tavsiyem büyük işlerde devamlı yedek almanız... Geçmiş olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 24-10-2011 #7
bu konuya uzak değilim, gazete hazırlarken bşıma geliyorr. ama arkadaşımın dediği gibi yedeklemek. veya "backup" dosyasına yöneleceksin..Kaydederken Dosya Hata Verdi bende çözmüş değilim ama klasik çözümlemelre devam..Kaydederken Dosya Hata Verdi) kolay gelsinn
Bu mesajdan alıntı yap