kaydet işlemi

Php, Asp, Perl, Html - kaydet işlemi Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar.ben bir form hazırladım .bu formda kaydetme seçeneğim var.onu kaydetmek için kod lazım sanırım.bir word dökümanı olarak kaydetmesini vede bu kayıtlı olan dosyayıda kişilerin okumasını istiyorum.bunun için ...

kaydet işlemi
kadriatesci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadriatesci(41)

Webmaster / İzmir

kaydet işlemi

Alt 19-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar.ben bir form hazırladım .bu formda kaydetme seçeneğim var.onu kaydetmek için kod lazım sanırım.bir word dökümanı olarak kaydetmesini vede bu kayıtlı olan dosyayıda kişilerin okumasını istiyorum.bunun için ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

delyeagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delyeagle

Webmaster / İstanbul

Alt 20-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selamlar,
sorunu tam olarak anlamadim. yani gerceklestirmek istedigin fonksiyon nedir tam olarak?
kullandigin dil nedir?
hangi veritabanini kullaniyorsun?
bunlari yazarsan belki bi yol gosterebiliriz...
Bu mesajdan alıntı yap
ensargk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensargk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 23-06-2009 #3
selamlar,
sorunu tam olarak anlamadim. yani gerceklestirmek istedigin fonksiyon nedir tam olarak?
kullandigin dil nedir?
hangi veritabanini kullaniyorsun?
bunlari yazarsan belki bi yol gosterebiliriz...

Veri tabaıyla pek bi ilgisiyok bunun direk text dosyasına kayıt yapmaktan bahseyio sizinde söylediğiniz gibi hangi dilde çalışıtığını bildirirse yardımcı olabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap
student isimli Üye şimdilik offline konumundadır

student

Webmaster / İstanbul

Alt 26-06-2009 #4
ilk olarak bir dosya oluşturmalısın
$ac =fopen("index.doc","w"); //w dersek olmazsa bile kendisi oluşturuyor
fputs($ac,"merhaba bunlar içine ayzılcak sdasdasd");
fclose($ac);
Bu mesajdan alıntı yap
kadriatesci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadriatesci(41)

Webmaster / İzmir

Alt 29-10-2009 #5
Merhaba ben özel bir şirkette çalışan bir arkadaşımın ricası üzerine şirketteki kişilerin mesai saatleri çizelgesi şablonu unu dreamweaver da oluşturdum.altınada kaydet butonu nu yerleştirdim.kaydetmesini istediği dosyaya mı yoksa maille patronun mailine mi göndermesini istediğini sorduğumda siteye kaydetmesini ve bunuda şirkettekilerin görmesini istediğini söyledi.konuya arkadaşımın bana bu kadar aktarmasıyla vakıfım.ona bilgi işlemdeki arkadaşların yardımcı olabiliceğini söylediğimde onların bunu bilmediklerini söyledi.benim bu konuda ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olurmusunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap