kaydettiğim çalışmayı açamıyorum

Corel Draw - kaydettiğim çalışmayı açamıyorum ...

AyBuke_35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AyBuke_35

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar corel 9 da çalışıp kaydettiğim çalışmayı bi türlü açamıyorum sık sık bu problem oluyor çalışma görünüyor ama corel 9 da 12 de x4 de açılmıyor bir türlü hep bu hataları veriyor ve bu çalışmayı açmam lazım kaydettiğim çalışmayı açamıyorum bunun bir yolu varmı ???

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dosya zarar görmüş.. ve bu zarar tahminen kayıt aşamında olmuş. Corel ARM bi kez bu hatayı verdiğinde geri dönüşü nerdeyse imkansızdır...

Ancak bi nokta daha var neden backup olanı açıyorsunuz? orjinalde aynı sıkıntı oluyormu?

Dosyayı bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 16-06-2009 #3
Dosyanızın uzantısı nedir?

An unexpected error occured in CorelDraw 9. Please save your current document in another file,then quit and restart CorelDRAW 9.

Corel Draw 9 da beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen başka bir dosyada mevcut belge kaydedip çıkmak için CorelDRAW 9 da yeniden oluştur.
Dosyasınız zara görmüş olabilir, bulundugu konumdan başka bir konuma taşıyıp, File-open ile açmayı deneyin. Ya da buraya upload edin, deneyelim
Bu mesajdan alıntı yap
kayhan.1154 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayhan.1154

Grafiker / Ankara

Alt 16-06-2009 #4
hata senin pc de olabilir. lisanssız kurulrmdan olabilir. başka bir arkadaşına mail olarak at bakalım o da açabilecek mi. sorununu o zaman anlarsın. buradan mail veremiyorum verebilsem ben denerdim...yinede dene istersen. bişi bişi @ ekle yolla

ama sen yinede coreli tekrar kur. garanti olur
Bu mesajdan alıntı yap

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #5

An unexpected error occured in CorelDraw 9. Please save your current document in another file,then quit and restart CorelDRAW 9.

Corel Draw 9 da beklenmeyen bir hata oluştu. Lütfen başka bir dosyada mevcut belge kaydedip çıkmak için CorelDRAW 9 da yeniden oluştur.
Dosyasınız zara görmüş olabilir, bulundugu konumdan başka bir konuma taşıyıp, File-open ile açmayı deneyin. Ya da buraya upload edin, deneyelim
CDR den başka bişi olması nerdeyse imkansız çünkü dosya adına "Backup_of" ön takısını veren tek programdır. kaydettiğim çalışmayı açamıyorum

hata senin pc de olabilir. lisanssız kurulrmdan olabilir. başka bir arkadaşına mail olarak at bakalım o da açabilecek mi. sorununu o zaman anlarsın. buradan mail veremiyorum verebilsem ben denerdim...yinede dene istersen.bşi bişi yap @ ekle yolla

ama sen yinede coreli tekrar kur. garanti olur
Sizin yapmak istediğiniz şey nedir? :anlamsiz:

1. Sorunun Corel kurulumu ile ne alakası var...

2. MSN adresi vermenin daha kolay yolları var.. Bu son uyarıdır tekrar etmeyin. hayır hem yasak olduğunu biliyor ve söylüyorsunuz hemde veriyorsunuz....
Bu mesajdan alıntı yap

AyBuke_35

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #6
Dosya zarar görmüş.. ve bu zarar tahminen kayıt aşamında olmuş. Corel ARM bi kez bu hatayı verdiğinde geri dönüşü nerdeyse imkansızdır...

Ancak bi nokta daha var neden backup olanı açıyorsunuz? orjinalde aynı sıkıntı oluyormu?

Dosyayı bizimle paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.
backup açmaya çalışmıyorum dosyanın olduğu görünüyor onu göstermek için onun üzerine tıkladım.
orjinalinide açmıyor. dosyanın boyutu 220 mb rapide yüklemeye çalışıyorum yükleyince buraya koycam onur bey ilginiz için de çok teşekkür ediyorum.

cdr formatında blueden kaydederken falan kapatmadım ama neden bu oluyor anlamıyorum daha öncede sürekli başıma aynı sorun geliyor.
Bu mesajdan alıntı yap

AyBuke_35

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #7
RapidShare: Easy Filehosting

çalışma bu arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 16-06-2009 #8
çalışmanızdaki sorun muhtemelen versiyondan kaynaklanabilir... Corelin saçmalıklarından biriside bu X3 veya X4 te yapmış olduğunuz çalışmaları düşük versiyon kaydettiğinizde bu sorunları görebilirsiniz.. Çalışmanızı indiriyorum şimdi elimden geldiğince yardımcı olacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
kayhan.1154 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayhan.1154

Grafiker / Ankara

Alt 16-06-2009 #9
msn adresi felan değil mesele. öncelikle kişi
leri yargılarken biraz düşünün. ön yargılı olmayın beyler.
artı arkadaşımızın pc ekranına gelen resimlerin sol üst köşedekine bakarsanız corel de hata olduğunu anlarsınız. aynı olay bir iki yıl önce benimde başıma geldi.tşkler. birilerine yardımcı olmak ondan çıkar beklemek bize ters. böyle düşünüp yazmanızda ayrıca sizlerin karakterini belli eder. sayın meslektaşlarım...
Bu mesajdan alıntı yap

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 17-06-2009 #10
Dosyayı indirdim. İnceledim..

Çok üzgünüm ama baştan yapmanız gerekli.. Çalışma esnasında oluşan bir hata dosyaya zarar vermiş hiç bir formatta hiç bir şekilde açılmıyor.. kaydettiğim çalışmayı açamıyorum kaydettiğim çalışmayı açamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları