Kayıp Dünya

İllüstrasyon Çalışmaları - Kayıp Dünya Sponsorlu Bağlantılar Photshop CS3 + Mouse + taslak kullanmadım...

Kayıp Dünya
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Kayıp Dünya

Alt 14-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photshop CS3 + Mouse + taslak kullanmadım

Kayıp Dünya
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 14-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel görünüyor ama hala bitmemiş bir çalışmaymış gibi bir izlenim veriyor. Bence birazdaha ayrıntıya inmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 14-05-2009 #3
Serüvenist e bende katılıyorum. Dahada ayrıntı olursa daha güzel olucak.
Mesela kayık ve deniz bütünleşmemiş, kayık havada duruyor gibi...
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-05-2009 #4
Güzel olmuş ellerinize sağlık,sandalın bize bakan kısmını biraz daha su içinde yapmalısınız bence,fazla havada duruyor.Birde burada ki tüm çizimler size mi ait merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
darth_cygan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darth_cygan

Grafiker / Ankara

Alt 14-05-2009 #5
haklısınız sanırım, ama sizce sandalın suya oturtmak için nasıl bir yol izlemeliyim? bu konu ve datylandırma konusunda öneri de verirseniz sevinirim. biraz dalag ve köpük eklesem sizce o etkiyi verir mi?

bilgilknur, eğer sorunuzu doğru anladıysam: evet, forumda yayınladığım tüm "çalışmalar"ın hepsi bana ait. eğer çizimleri soruyorsanız, "gaia" isimli çalışmamda kadın figürünün vücudu için iki fotoyu birleştirip referans olarak kullandım. "çöle yelken açmak" isimli çalışmamda da geminin gövdesi ve direkleri için referans aldığım bir foto var. onun dışındakilerin herşeyleri bana ait.

yorumlarınıza teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 14-05-2009 #6
bütün olarak güzel olmuş,sandal kısmına bende katılıyorum
eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 14-05-2009 #7
Bence suyun içinde kayık olan bir fotoğraf bulup incelemelisin.
Ama şunu söyliyebilirim kayığın suyla olan bölgesine dalga ve köük ilavesi yapmalısın.
Özellikle kayığın sol tarafı çok havada duruyor dalgalarla kapatabilirsin orayı.
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-05-2009 #8
Yo ben bu çalışmadan söz ediyordum,ağaç ve su içindeki heykel güzel olmuş siz mi çizdiniz diye merak ettim.Merakımı gidermiş oldunuz tabii.Sandal ve su için smudge tool u kullanabilirsiniz belki,suyu sandala doğru dalgaymış gibi sürüklersiniz hafifçe daha sonrada sudaki o kısımları biraz beyazlatırsınız .Bi öneri tabii daha önce yapmıştım bu şekilde işe yaramıştı.
Bu mesajdan alıntı yap
foxmuld3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

foxmuld3r

Hiç Biri / Çorum

Alt 14-05-2009 #9
Bence kusuru yok. Çok güzel. Kayık da yerli yerinde. Eğer solda havada kalan kısımdan kasıt sivri olan bölümse onu sudaki yansıma olarak düşünmüş olabilir (-ki öyle duruyor). Kendi içinde mantıklı. Gölgenin yeri tartışılabilir. Ve bence üzerinde durulmayacak bir ayrıntı.

Sıradışı ve güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-05-2009 #10
Çok çok başarılı olmuş inanın 5 dk dır çalışmanıza hayran hayran bakıyorum öyle bir dalmışım ki patronuma yakalanıyordumKayıp DünyaBir çalışmanızda doğumgününüze az kaldığını ifade etmiştiniz umarım eşiniz size tablet süprizi yaparKayıp Dünya
çalışmanıza gelince ağaçlık bölge bence harika olmuş ışık-gölge olayını çok iyi vermişsiniz.Son günlerde ki üretkenliğiniz ve çalışmalarınızda ki ilerleyişinizden dolayı tebrik etmek isterim:alkis::alkis::alkis:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları