Kayıp yd Eksik Xtension sorunu

QuarkXPress - Kayıp yd Eksik Xtension sorunu ...

kunt84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kunt84

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm kolay gelsin,

Quark dosyasını açtığımda dosyanın kayıp bir extensionla yaratıldığını ve bloklana bileceği yazısı çıkıyor. Bu Extension'ı asıl iligli Quark projesinden iptal yd kaldırabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 12-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üsten utilities menüsünden xtension meneager e gel

orda bütün xtensionlarını görürsün.. orda yan tarafta okey işaretleri vardır.. hangisini istiyorsan ordan kaldır sonra OK de o xtensionu çalıştırmaz artık...

iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap
kunt84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kunt84

Hiç Biri / Ankara

Dosya18
Alt 19-05-2009 #3
İlginiz için teşekkür ederim ancak ben sorunumu anlatamadım sanırım, sizin söylediğinizi yapabilmem için xtensionun quark programına ekli olması gerekir.
Benim sorumun kullandığım quark programında (kaldı ki eksik xtension'ın PC için bir versiyonu yok) xtension'un olmayışından kaynaklanıyor. Bunun için ne yapabilirim.

teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 20-05-2009 #4
İlginiz için teşekkür ederim ancak ben sorunumu anlatamadım sanırım, sizin söylediğinizi yapabilmem için xtensionun quark programına ekli olması gerekir.
Benim sorumun kullandığım quark programında (kaldı ki eksik xtension'ın PC için bir versiyonu yok) xtension'un olmayışından kaynaklanıyor. Bunun için ne yapabilirim.

teşekkür ederim.

merhaba

programının hangi versiyon.. bunu da yazarsan sevinrim... quarkın kullandığı bütün xtensionların pc versiyonu da var ayrıca... quarkın sitesinden bulabilirsin.. ama programın demo ise yine aynı sorunu yapabilir.. bi de hangi xtension onu da yazabilir misin... iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap