Kayıt Studiom İçin Yaptığım Logo

Logo Tasarımları - Kayıt Studiom İçin Yaptığım Logo Sponsorlu Bağlantılar Underground piyasada rap müzik yapiorum ve home studiom için bir logo tasarladım,yorumlarınızı bekliorum.Değişmesi gereken bişiy varmı söylerseniz sevinirim ) resim biraz büyük olduğu için site küçülttü.tam hali için ...

quatros isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quatros

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Underground piyasada rap müzik yapiorum ve home studiom için bir logo tasarladım,yorumlarınızı bekliorum.Değişmesi gereken bişiy varmı söylerseniz sevinirim Kayıt Studiom İçin Yaptığım Logo)

resim biraz büyük olduğu için site küçülttü.tam hali için tıklayın Kayıt Studiom İçin Yaptığım Logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Gayet güzel Kayıt Studiom İçin Yaptığım Logo
Müziği çağrıştıran bişey yapamazmısınız ?
Bu mesajdan alıntı yap

quatros

Alt 15-11-2009 #3
rap hiphop la ilgili bi kaç brush paketi indirdim ama logo için pekte uygun bulmadım.bu albüm kapağı gibi seylerdede kullanılacağı için biraz daha sade olsun istedim Kayıt Studiom İçin Yaptığım Logo
Bu mesajdan alıntı yap
afidanci66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afidanci66

Grafiker / İzmir

Alt 15-11-2009 #4
q ve d yi notaya çevir bence. Ayrıca quatroyu taç ile bağdaştırmak niye? anlamını bilmiyorum ama king değil yani. Logo olarak güzel ama içeriği ile bağdaşırsa daha anlamlı olmaz mı?
Bu mesajdan alıntı yap

quatros

Alt 15-11-2009 #5
q ve d yi notaya çevir bence. Ayrıca quatroyu taç ile bağdaştırmak niye? anlamını bilmiyorum ama king değil yani. Logo olarak güzel ama içeriği ile bağdaşırsa daha anlamlı olmaz mı?

nota fikri aklıma yatmadı ama taç konusunda haklısın,quatro italyancada 4 demek,nedense kelime kosuma gitti tacıda beğendiğim için koydum ama 4 yazmayıda düsünmedim deil ancak neresine koysam dedim,arka plana koysam çok karışır yanına felan yazsam isme dahil olduğunu düşünebilirler Kayıt Studiom İçin Yaptığım Logo
Bu mesajdan alıntı yap