Kayseri Grafiker Aday adayı:)

İş Arayan İlanları - Kayseri Grafiker Aday adayı:) Sponsorlu Bağlantılar Selamlar..Aslen grafiker değilim Gıda Teknikeriyim.Fakat mesleğimden hiç hoşnut değilim.O yüzden ayrılmak zorunda kaldım.Çizimlerim oldukça iyidir.Güzel sanatlara hazırlanmıştım,fakat sınava girmek nasip olmadı. İyi derecede PHOTOSHOP,COREL DRAW ve orta düzeyde ...

ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 16-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar..Aslen grafiker değilim Gıda Teknikeriyim.Fakat mesleğimden hiç hoşnut değilim.O yüzden ayrılmak zorunda kaldım.Çizimlerim oldukça iyidir.Güzel sanatlara hazırlanmıştım,fakat sınava girmek nasip olmadı. İyi derecede PHOTOSHOP,COREL DRAW ve orta düzeyde ILLUSTRATOR kullanmaktayım..Şu aralar CINEMA 4D ve LIGHTWAVE öğrenmeye çalışıyorum kendi kendime..Kayseri veya İzmirde yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Kayseri olursa daha iyi olur benim için.Askerliğimi tamamladım..B sınıfı ehliyetim mevcuttur..İmkan verildiği taktirde en iyi şekilde yapacağımı söyleyebilirm.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 17-12-2008 #3
Bu ilanı boşuna bıraktığımı biliyordum aslında..Kayseri gibi bi yerde eleman yetiştirmeyi bırakın,hazır elemanı beğenmez firmalar..Birçok yerde gördüm,duydum,yaşadım diyebilirim..
Bu mesajdan alıntı yap
munlu79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

munlu79

Matbaacı / Kayseri

Alt 17-12-2008 #4
*** ** ** bura ile bi görüş grafiker arıyolardı onlarda senin gibi yeniler bu işte reklamcılar
reklam olmasın adını vermiyorum işyerinin görüşmende fayda var
Bu mesajdan alıntı yap

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 18-12-2008 #5
Teşşekür ederim bi bakayım..

Düşündüm yeni bir yer olduğu için uygun bulmadım açıkçası..Böyle bir yerde 15-20 gün devam etmiştim..Gittiğime bin pişman oldum açıkçası,ne sigorta var ne başka birşey..

Bir Allah'ın kulu yokmu şu Kayseri'de.
Bu mesajdan alıntı yap

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Yetiştirilmek üzere iş arıyorum..

Alt 03-11-2009 #6
Selamlar..Aslında grafiker değilim gıda teknikeriyim buraya birçok kez ilan bıraktım gerci ama olumlu sonuç alamadım ..iyi derecede Photoshop ,orta seviyede Corel Draw ve Illustrator ve de biraz Cınema 4d kullanıyorum..B sınıfı ehliyetim mevcut..Askerlik hizmetimi tamamladım,24 yasındayım..Kısa süreli bazı reklamcılarda çalıştım fakat çok fazla tecrübem olduğunu söyleyemeyeceğim..Yaşımın biraz fazla olduğunun farkındayım yetiştirilmek üzere...Az bir emekle istenilen seviyeye ulaşacağımı düşünüyorum..İlgilenen olursa..
Bu mesajdan alıntı yap
ynalkiran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynalkiran

Webmaster / İzmir

Alt 06-11-2009 #7
Merhaba, cv @ morbisoft . com E-Posta adresine CV'nizi gönderebilirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 07-11-2009 #8
Kayseri'de aradığımı belirtmemişim..
Bu mesajdan alıntı yap

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 29-12-2009 #9
Güncelliği devam etmekte ...Yetiştirilmek üzere dedimse de sıfırdan başlayacak biri değilim..Reklam,tabela vs. den az çok anlıyorum fakat bu alanı pek düşünmüyorum ,matbaa ortamında deneyim kazanmak ve sürekli çalışmak istiyorum ..Kayseri'den ilgilenen firmalar ulaşırsa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

İş Arıyorum Kayseri

Alt 18-06-2010 #10
selamlar..iyi derecede photoshop ve corel draw vede çok fazla olmasa da bir miktar illustrator,indesign,cinema 4d kullanmaktayım.askerlik hizmetimi tamamladım..çeşitli matbaa ve reklamcılarda çalıştım fakat tamamından sigorta yapılmaması nedeni ile ayrıldım kimseye anlatamıyoruz ancak adımız sebat etmemiş oluyor sırf bu sebepten dolayı ..zaten bu sigorta yapılmama olayını halen anlayabilmiş değilim açıkçası gerçi bizim şehrimize (kayseri) has bi özellik bu yüzü kızarmadan asgari ücret verip - bu insanlar nasıl geçinir diye düşünmeden- sigorta yapmadan çalıştırmak ve üstüne patronluk taslamak ..biraz ütopik olabilir ama Kayseri Grafiker Aday adayı:) maaşı zamanında veren mesai saatlerine dikkat eden ve sigorta vs yapabilecek olan bi iş yerinde çalışmak istemekteyim..saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
aday, adayi, grafiker, kayseri