Kayseri'de iş arıyorum :))

Sonuçlanan İlanlar - Kayseri'de iş arıyorum :)) Sponsorlu Bağlantılar Farklı çizgi üstü tasarımları ile renkleri çizgilerle buluşturan ve grafik sanatının bir meslek bir kültür olduğuna inanan farklı bir karakteri olan bir grafikerim Kayseride yaşıyorum fikirlerini hem geliştiren ...

Mehmet KIYMIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet KIYMIK

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 23-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Farklı çizgi üstü tasarımları ile renkleri çizgilerle buluşturan ve grafik sanatının bir meslek bir kültür olduğuna inanan farklı bir karakteri olan bir grafikerim Kayseride yaşıyorum fikirlerini hem geliştiren hemde tasarımlara yansıtan bir kişiliğim olduğuna inanıyorum piyasada grafikerlerin kullandığı programlara hakimim freehand bilgim fazla yok Illustrator'e veya coreldraw a aktarıp pek fazla sorun yaşamıyorum dijital baskıda uzmanım diyebiliriz araç giydirme, cephe giydirme, totem, matba işlerini kaldırabilecek kapasitedeyim 12 yaşımdan beridir tasarım işleriyle uğraşıyorum ve şu an 24 yaşındayım ilgilenenler özelden pm atmalarını ve ulaşmaları rica olunur.

Not: Cazip teklifler karşısında başka şehirlerde çalışabilirim ayrıca freelance işlerinizi yapabilirim.

Saygılarımla
Mehmet KIYMIK
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ariyorum, cizgi ustu tasarimlar, grafik sanatinin bir, grafiker is ilani, grafiker tasarimci, kayseride, mehmet kiymik, meslek bir kultur, tasarimci is ariyor