Kayseride çalışmak üzere grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Kayseride çalışmak üzere grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli ...

kadiraydin58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiraydin58

Hiç Biri / Sivas

Alt 14-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kayseride çalışmak üzere grafiker arıyoruz

Program/Seviye: photoshop illustrator ve freehand programlarını bilen ambalaj tasarımı yapabilecek grafiker ihtiyacımız vardır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: photoshop illustrator ve freehand programlarını bilen ambalaj tasarımı yapabilecek grafiker ihtiyacımız vardır.

E-posta:

Telefon: 0549 581 00 58
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Kayseride çalışmak üzere grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli - Kayseride çalışmak üzere grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli ya da Kayseride çalışmak üzere grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Kayseride çalışmak üzere grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Kayseride çalışmak üzere grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli | Kayseride çalışmak üzere grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap