Kayseri'de Grafik işinden anlayan arkadaşlar aranmaktadır.

Sonuçlanan İlanlar - Kayseri'de Grafik işinden anlayan arkadaşlar aranmaktadır. ...

Mehmet KIYMIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet KIYMIK

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 27-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1200 TL Maaş + SSK + Yemek + ulaşım işinde profesyonel olarak hayal gücü yüksek Açık hava reklamcılığı, Kurumsal kimlik çalışmaları, web sayfasında uzman arkadaşlar aramaktayız. Muracatlarınızı bize özel mesaj olarak bildirmenizi rica ederiz size en kısa süre içinde cevap vereceğiz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

nihavend77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nihavend77

Grafiker / Düzce

Alt 28-06-2009 #3
hem ofset hem web bulmanız biraz zor olur, olsa bile bu fiyata zor olur
Mehmet KIYMIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet KIYMIK

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 29-06-2009 #4
Kayseri'de 1200 tl gibi bir aylık alan grafiker çok nadirdir. Bir kişi aramıyoruz her sanat dalından bir kişi arıyoruz. Web tasarım konusunda acil arkadaşlara ihtiyacımız var yalnız.
YS_reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YS_reklam

Grafiker / Antalya

20 yıllık grafikerim

Alt 30-06-2009 #5
Ben İzmir ve istanbulda uzun yıllar matbaa, renkayrımı, reklam ajansı ve tabelacıda mesleğimi devam ettirmiş olan bir grafikerim. Şu an gerçi Alanya da yaşıyorum ve burada bizim meslekte iş bulmak zorlaştı her okuldan mezun olan grafikerim diyor. eğer şartlarda anlaşırsak isterseniz internet üzerinden size grafik tasarım konusunda destek verebilirim. Ücret konusunu msn üzerinden konuşabiliriz.
evde hertürlü grafik tasarım işlerini yapıyorum eğer size uygun gelirse netten çalışmak olumlu veya olumsuz cevabınızı bekliyorum.
lovebrigand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovebrigand

Grafiker / Gaziantep

Alt 14-07-2009 #6
8 senedir bu işi yapıyorum eğer şu an gaziantebin en büyük matbaalarından bir tanesinde hem yöneticilik hemde grafikerlik yapıyor kısacası tüm ihtiyaçlarınız karşılanabilir yalnız bu maaşa kayseride zor maaş konusunu biraz daha yüksek düşünürseniz neden olmasın derim tşk. ediyorum
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2009 #7
freelence düşünürseniz ben burdayım.
ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 15-07-2009 #8
Arkadaşlar yalnız Mehmet bey maaş konusunda son derece haklı..Kayseri'deki piyasa durumunu bilseniz bu maaş için düşük tabirini kullanmazdınız.Ben grafiker değilim fakat kısa süreli bazı yerlerde çalıştığım oldu grafik operatörlüğü yaptım kısacası..Ben yüksekokul mezunu olmama rağmen şu an hiç alakamın olmadığı bir işte 640 liraya çalışıyorum otobüs bileti satıyorum varın gerisini siz düşünün,1200 lira maaşı az görmemek lazım bence..Kayseride ne kadar donanımlı olursanız olun alacağınız ücret asgari ücretin 100-200 üzeri olmakta,gerçekten gerekli deneyimim olsa şahsen ben kaçırmazdım.
Custodian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Custodian

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2009 #9
Kayseriliyim fakat şehirden ayrıldım o iş haytının içinde bu maaşı gerçekten veriyorsa çok iyi kayseri için. Hem ofset baskı hem web tasarım grafik tasarım bilen eleman ender bulunur ama ben halen memleketimde yaşıyor olsam görüşürdüm.
gokhanasln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokhanasln

Ressam / Kütahya

Alt 15-07-2009 #10
eğer ilanınız hala gecerkiyse ilgileniorum 3ds max , photoshop , illustrator, frrehand. kullanıorum baslangıc asmasında flash ve dreamweaver mail. adresim [email protected] gmail com
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları