Kayseri'de Staj Yeri Arıyorum (Grafik)

Sonuçlanan İlanlar - Kayseri'de Staj Yeri Arıyorum (Grafik) Sponsorlu Bağlantılar Şehir: Kayseri Program/Seviye: Corel Draw , Freehand , Photoshop (orta düzeyde) + Frontpage (orta) Açıklama: 12.Sınıf Matbaa Alanı / Grafiker Öğrencisiyim. Bu Sene Staj Yapabileceğim yer arıyorum. Web ...

ByaLi38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByaLi38

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Dosya19

Alt 23-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Program/Seviye: Corel Draw , Freehand , Photoshop (orta düzeyde)
+ Frontpage (orta)

Açıklama: 12.Sınıf Matbaa Alanı / Grafiker Öğrencisiyim. Bu Sene Staj Yapabileceğim yer arıyorum. Web Tasarımlada ilgileniyorum.ve geliştirmek istiyorum..

İletişim bilgileriniz: 0 536 910 55 75 *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ByaLi38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByaLi38

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 09-08-2010 #3
İlanın geçerliliği bitmiştir.

Tags
stajer kayseri