Kayserim haber ve Kanal Medya

Benzer Tasarımlar - Kayserim haber ve Kanal Medya ...

DigitalArtist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Dosya19

Alt 09-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

birde satıyor...

LOgo çalışması şahsıma aittir (Kayserimhaber.com)
Arkadaşlar siz olsanız ne yapardınız....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graffi3D isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffi3D

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yok artık?!! Bu benzer falan diğil birebir aynı yahu
Bu mesajdan alıntı yap
KaleminELiFHali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KaleminELiFHali(29)

Grafiker / Kocaeli

Alt 09-02-2010 #3
Şaka gibi..
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2010 #4
oluyormuş Kayserim haber ve Kanal Medya
Bu mesajdan alıntı yap
bakyan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bakyan

Matbaacı / Kayseri

Alt 11-02-2010 #5
bunu yapıyor birde web sitesi işi ile uğraşıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 11-02-2010 #6
Benim bu tarz olaylar çok başıma geldiği için önemli proje ve işlerimde web sayfası olsun tasarım olsun çıktısını alıp noter tarafından şu şu tarihte benim tarafımdan yapıldığına dair tasdikletiyorum.

Noter tarafından tastiklettirdiğinizde veya tasarımın patentini almadığınız sürece herkez istediğini yapıyor ve elinizden bişey gelmiyor.

Ama bu tarz işlerinizede ne yazıkki noter, patent işlemi için verilecek ücret baya fazla olacağından bişey diyemiyorum.

Umarım biraz olsun yardımcı olabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 11-02-2010 #7
Eğer adli makamlara müracaat edilecekse patentini almadan da tasarımın size ait olduğunu ıspat edebilirsiniz.
Nasıl mı?
Çalışmayı hangi formatta yaptıysanız o haliyle duruyorsa bunun hangi tarihte yapıldığı bazı yazılımlar sayesinde çok rahat anlaşılabiliyor.
Adli makamlara intikal etmiş fakat tescili yapılmamış tasarımların hangi bilgisayarda ve hangi tarihte yapıldığı artık çok rahat tesbit edilebiliyor.
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 11-02-2010 #8
Eğer adli makamlara müracaat edilecekse patentini almadan da tasarımın size ait olduğunu ıspat edebilirsiniz.
Nasıl mı?
Çalışmayı hangi formatta yaptıysanız o haliyle duruyorsa bunun hangi tarihte yapıldığı bazı yazılımlar sayesinde çok rahat anlaşılabiliyor.
Adli makamlara intikal etmiş fakat tescili yapılmamış tasarımların hangi bilgisayarda ve hangi tarihte yapıldığı artık çok rahat tesbit edilebiliyor.
Nihat bey bu söylediğiğiniz takdiğin pek bir faydası olmuyor çünkü bilgisayar tarihini geçen yıllar tarihine alıp yapılan tasarımı kendileri daha önce yaptığını iddia edebiliyorlar.

Mahkeme ve adli davalara böyle bir delille çıkarsanız hatta sizi suçlu duruma düşürebiliyorlar en iyisi noter tastikli tasarımdır.
Bu mesajdan alıntı yap
DigitalArtist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Alt 11-02-2010 #9
yardımlarınız için teşekkür ederim.....gerekeni yapacağız ve öyle bir durum varki kayserimhaber.com imtiyaz sahibi bir avukat....bana bırakın ben hallederim dedi bakalım ne olacak....
Bu mesajdan alıntı yap

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 11-02-2010 #10
yardımlarınız için teşekkür ederim.....gerekeni yapacağız ve öyle bir durum varki kayserimhaber.com imtiyaz sahibi bir avukat....bana bırakın ben hallederim dedi bakalım ne olacak....
Müjdeli haber arkadaş yaptığı işin yanlış olduğunu anlamışki logosunu değiştirmişKayserim haber ve Kanal Medya

Şimdi şu konuyada deyinmek isterim Türkiyemizde bu olay var avukatlar herşeyi halledebilir düşüncesi avukat adamsa yaklaşmayın çıranızı yakar olayı varKayserim haber ve Kanal Medya

Haklıysa ve elinde delili varsa halledebilir.
Ama elinde delil olmadan ve lafla ben avukatım diyerek biyere varılmaz.

Bu olay tıpkı bir mütahitin yanında çalışanları ve kumu betonu malzemesi olmadan bina yapacağım buraya demesine benzer ama hiçbir zaman bina yapamayacaktır sadece insanlara mütahit olduğu için hep hayali oraya bina yaptırmayı düşünür.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları