kedi

İllüstrasyon Çalışmaları - kedi Sponsorlu Bağlantılar kendi çektiğim bir sokak kedisinin fotoğrafın yararlanarak yaptığım bir çalışma ayrıca siteye gönderdiğim ilk işim, bu vesileyle herkese merhaba. illustrator photoshop...

kedi
mertalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertalp

Hiç Biri / İstanbul

kedi

Alt 23-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendi çektiğim bir sokak kedisinin fotoğrafın yararlanarak yaptığım bir çalışma ayrıca siteye gönderdiğim ilk işim, bu vesileyle herkese merhaba.
kedi
illustrator
photoshop
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

A.Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

A.Emre

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle merhabakedi.resimdeki renk geçişleri sanki çok ani olmuş ve bazı yerlerde de taşırma yapmışsınız.güzel bir çalışma fakat kafama takıldığı için sormak istiyorum.resmin üstüne mi boyama yaptınız?
Bu mesajdan alıntı yap
mertalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertalp

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-01-2010 #3
öncelikle merhabakedi.resimdeki renk geçişleri sanki çok ani olmuş ve bazı yerlerde de taşırma yapmışsınız.güzel bir çalışma fakat kafama takıldığı için sormak istiyorum.resmin üstüne mi boyama yaptınız?
Hayır, fotoğrafı sadece eskiz için kullandım, arada sırada bakarak yardım aldım tabi ki. teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
baterim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baterim

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 28-11-2010 #4
pembe çok rahatsız etti ve cırtlak yeşil yerine daha koyu bir yeşil tonu kullanabilirdiniz.Onun dışında işe yarar bir çalışma olmuş.Elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
blackslope isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackslope

Grafiker / Eskişehir

Alt 29-11-2010 #5

evet geçişler çok sert.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kedi