Kefaluka RESORT site ara yüz

Web Tasarımı - Kefaluka RESORT site ara yüz ...

!!! Doqan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

!!! Doqan

Webmaster / Kocaeli

Alt 06-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshopta Bir oteLin site ara yüzünü Yaptım,
ve bu ÇaLışmamı SizLerLe payLaşıp FikirLeriniz ALmak istedim..
Acaba NasıL olmuş :=)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 06-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoş olmuş Doğan ama bir otelin sitesi daha canlı ilgi çekici renklere sahip olmalı diye düşünüyorum.İçerik olaraksa iyi.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-03-2009 #3
Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı DÜZELT butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

şimdilik başlığı ve resmi üzerine iletişim bilgi değiştirip sildım

Hangi program ile yaptığınızın bir önemi yok. Konunuz eğer programlarla ilgili bir soru mahiyetinde değilse lütfen ilgili bölüme açınız. Konu tarafımca taşınmıştır
Bu mesajdan alıntı yap
tunctolgahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tunctolgahan(23)

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 06-03-2009 #4
Bence de daha canlı renkler kullanabilirsiniz, ayrıca menü de biraz sade kalmış diğer bölümlere göre. Bunların dışında bir kusur göremedim.

Saygılar,
Bu mesajdan alıntı yap
pasapasa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pasapasa

Webmaster / İstanbul

Alt 09-03-2009 #5
ozellıkle menu dıkkatımı cektı duz bır font yerıne daha guzel bır sey yapabılırdın
Bu mesajdan alıntı yap
ugurozkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurozkan

Webmaster / Gümüşhane

Alt 09-03-2009 #6
Diğer arkadaşlarıma katılıyorum ek olarak söyleyeceklerim ise alışılmışsın dışına çık tasarım buram buram her taraf mavi başka renklerle bambaşka bir hal alabilir tasarım.Örneğin kum taneleri sana bikaç çağrışım yaptırabilir Kefaluka RESORT site ara yüz
Bu mesajdan alıntı yap
aycaozden54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aycaozden54

Webmaster / Sakarya

Alt 09-03-2009 #7
Resmi büyük boyutta ilk açtığımda renkler ,menü,menünün altındaki resim konsepti çok güzel görünüyor devamındada ona uygun bir tasarım bekleyerek aşağı dogru sürükledim sayfayı ama umduğumu bulamadım.O alt tarafıda zenginleştirseymişsin tam olacakmış. O dil kısımları acayip olmuşya.Sanırım daha uygun bir yer bulabilirsin o kısma.Yada açılabilir bir combobox koyarsın ordan değiştirilebilir.Sağdaki Extra menülere gelince onların yeride uygun değil.İletişim gereksiz zaten bize ulaşın menüsü mevcut.Anasayfa içinde aynı şey geçerli.Site Haritası yazmışsın zaten sayfanın sonunda yan yana yazdığın kelimeler site haritasını temsil ediyor oda kalkmalı.Online rezervasyonuda sayfa içinde bir yerlerde kullanabilirsin.Yukarıyı sade tut.Sade ve şık olmalı Kefaluka RESORT site ara yüz Anlayacağın biraz daha elden geçerse olacakKefaluka RESORT site ara yüz
Bu mesajdan alıntı yap
asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 10-03-2009 #8
Biraz daha canlı renkler ve ikon kullansaydın keşke emeğine sağlık yinede biraz çalış derim üstünde sektörle ilgili siteleri gez
Bu mesajdan alıntı yap