Kehanet-Knowing

Sinema & Tiyatro - Kehanet-Knowing ...

Kehanet-Knowing
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Kehanet-Knowing

Alt 24-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kehanet-Knowing
Tür : Dram / Gerilim / Gizem
Gösterim Tarihi : 10 Nisan 2009
Yönetmen : Alex Proyas
Senaryo : Ryne Douglas Pearson , Juliet Snowden , Stiles White , Stuart Hazeldine , Alex Proyas , Ryne Douglas Pearson (Kitap)

Oyuncular
Nicolas Cage (John Koestler) , Chandler Canterbury (Caleb Koestler) , Rose Byrne (Diana Wayland) , D.G. Maloney (The Stranger) , Lara Robinson (Lucinda Embry / Abby Wayland) , Nadia Townsend (Grace Koestler)

1959 yılında, yeni bir ilköğretim okulunun açılış töreninde, bir grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bir zaman kapsülüne konacak ve 50 yıl boyunca kapsülde saklanacaktır. Ama gizemli bir kız kağıdını rastgele gibi görünen sıra sıra rakamlarla doldurur ve bunların görünmez insanlar tarafından kulağına fısıldandığını söyler.

Yarım asır sonra, yeni bir nesil öğrenci kapsülün içeriğini inceler ve kızın şifreli mesajı genç Caleb Koestler’ın (Chandler Canterbury) eline geçer. Fakat sarsıcı bir keşif yapıp mesajın geçen 50 yıl içinde yaşanan tüm büyük felaketlerin tarihini ve ölü sayısını şaşmaz bir doğrulukla tahmin ettiğini ortaya çıkaran kişi Caleb’ın astrofizik profesörü babası John Koestler (Nicolas Cage) olur.

Baba Koestler belgenin içindeki sırlara vakıf oldukça, üç büyük felaketin daha yaşanacağını ve bunlardan sonuncusunun küresel çapta bir yıkıma yol açacağını keşfeder!

Şiddetle tavsiye edeceğim filmlerden !!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 29-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Nicolas Cage varsa.. tamamdır.. bide tavsiye üzerine izlenirse.. bence süper..

teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2009 #3
Nicolas CAGE varsa elbette tamam, ancak bu filmin kurgusu insana çok şey verecek cinsten... ilk dakikadan itibaren kalbiniz heyecanla atmaya başlıyor ve filmin sonuna kadar belli bir seviyenin altına inmiyor, bir hayli sürükleyici ayrıca. Sürekli olarak merak uyandıran bir şeyler var, aktif bir film oldukça. Çok teşekkürler, ben de çağrı yapayım... İZLEYİİİNNN Kehanet-Knowing
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2009 #4
Nicolas CAGE varsa elbette tamam, ancak bu filmin kurgusu insana çok şey verecek cinsten... ilk dakikadan itibaren kalbiniz heyecanla atmaya başlıyor ve filmin sonuna kadar belli bir seviyenin altına inmiyor, bir hayli sürükleyici ayrıca. Sürekli olarak merak uyandıran bir şeyler var, aktif bir film oldukça. Çok teşekkürler, ben de çağrı yapayım... İZLEYİİİNNN Kehanet-Knowing
Çok tşkler abla Kehanet-Knowing Gerçekten filmin nabzı hiç düşmüyor,ve insanın aklında film bittiğinde bile kalıntılar bırakıyor... Film severlere duyurulur Kehanet-Knowing
Bu mesajdan alıntı yap
Sadgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sadgraf

Eğitimci / Sivas

Alt 29-06-2009 #5
Ben de beğeniyle izliyordum ki sonunu görünce saçma geldi açıkcası,baştaki kurgular güzel ama sonu pek beklendik birşey değildi,beklenmedik olması da iyi birşey tabi ama o şekilde bitmemeliydi,biraz kurguyu abartmışlar,yine de izlenebilir Kehanet-Knowing
Bu mesajdan alıntı yap
redeath333 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

redeath333

Desinatör / İzmir

Alt 30-06-2009 #6
Etkileyici bir film,allahtan Nicolas Cage var yoksa film yaban ellerde saçmalaşabilirdi Kehanet-Knowing
Ben son sahnere doğru kopmuştum durduramadım kendimi,bunu almadılar ya uzay gemisine,çip gibi kaldı ortada Kehanet-Knowing
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-06-2009 #7
Vayyy beee!!!
Nicolas amcam varsa zaten olmuştur!!!
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 30-06-2009 #8
arkadaşlar bende bu filmin fragmanlarını izlemiştim ama bi türlü kısmet olmadı işlerden gitmeye ama ilk fırsatta gideceğim hele birde bu tavsiyeler üzerine mutlaka gidilmeli :P
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-06-2009 #9
Etkileyici bir film,allahtan Nicolas Cage var yoksa film yaban ellerde saçmalaşabilirdi Kehanet-Knowing
Ben son sahnere doğru kopmuştum durduramadım kendimi,bunu almadılar ya uzay gemisine,çip gibi kaldı ortada Kehanet-Knowing
Filmi henüz izlemeyenlerden biri olarak; sonunu öğrenmek kötü oldu açıkcası :headbang:
Neden anlatıyorsun; heyecanı mı kaldı artık arkadaşım yaa Kehanet-Knowing
Bu mesajdan alıntı yap
Zynopsis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Zynopsis

Grafiker / İzmir

Alt 30-06-2009 #10
Kehanet-Knowing banada söylediler süper diye.. grafishop güzel dediyse güzeldir zaten Kehanet-Knowing bide nicolas amcam var işin içinde süper be Kehanet-Knowing indiriyorum izleyeceğim göreceğim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?