KEHANET KNOWING

Vizyonda Olan Sinema Filmleri - KEHANET KNOWING Sponsorlu Bağlantılar KEHANET KNOWING Hayatta hiçbirşey tesadüf değildir. Felaketler bile... Konusu 1959 yılında, yeni bir ilköğretim okulunun açılış töreninde, bir grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bir zaman ...

KEHANET KNOWING
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

KEHANET KNOWING

Alt 04-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

KEHANET
KNOWING

KEHANET KNOWING

Hayatta hiçbirşey tesadüf değildir. Felaketler bile...

Konusu
1959 yılında, yeni bir ilköğretim okulunun açılış töreninde, bir grup öğrenciden geleceğin neye benzeyeceğini resmetmeleri istenir. Resimleri bir zaman kapsülüne konacak ve 50 yıl boyunca kapsülde saklanacaktır. Ama gizemli bir kız kağıdını rasgele gibi görünen sıra sıra rakamlarla doldurur ve bunların görünmez insanlar tarafından kulağına fısıldandığını söyler.

Yarım asır sonra, yeni bir nesil öğrenci kapsülün içeriğini inceler ve kızın şifreli mesajı genç Caleb Koestler'ın (Chandler Canterbury) eline geçer. Fakat sarsıcı bir keşif yapıp mesajın geçen 50 yıl içinde yaşanan tüm büyük felaketlerin tarihini ve ölü sayısını şaşmaz bir doğrulukla tahmin ettiğini ortaya çıkaran kişi Caleb'ın astrofizik profesörü babası John Koestler (Nicolas Cage) olur. Baba Koestler belgenin içindeki sırlara vakıf oldukça, üç büyük felaketin daha yaşanacağını ve bunlardan sonuncusunun küresel çapta bir yıkıma yol açacağını keşfeder.

John'ın olacak felaketler konusundaki uyarılarını yetkililer kulak ardı ederler. Bilim adamının korkuları Caleb'in bir şekilde bu gizemin bir parçası olduğunu fark etmesiyle daha da büyür. Kehanet mesajının yazarının kızı Diana Wayland (Rose Byrne) ve torunu Abby Wayland'in (Lara Robinson) yardımına başvuran John, nihai felaketi durdurabilmek için zamanla nefes kesen bir yarışa tutuşur.

KEHANET FİLMİ GÖSTERİM TARİHİ: 10 NİSAN 2009
Yönetmen: Alex Proyas
Tür: Action,Drama,Mystery,Sci-Fi,Thriller
Ülke: Australia
Dil: English
Slogan: Knowing is Everything...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fragmanını geçen gördüm uçağın düştüğü sahnede bende koltuktan düşüyordum o nasıl bir ses efektidirKEHANET KNOWINGKonusu şuan moda(Lost'ta ki sayı gizemi) bir konu olsada sanırım güzel bir film.Paylaşım için teşekkürler Yasemin.13 Nisan'da yorumumu tekrar yaparımKEHANET KNOWING
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-04-2009 #3
Fragmanını geçen gördüm uçağın düştüğü sahnede bende koltuktan düşüyordum o nasıl bir ses efektidirKEHANET KNOWINGKonusu şuan moda(Lost'ta ki sayı gizemi) bir konu olsada sanırım güzel bir film.Paylaşım için teşekkürler Yasemin.13 Nisan'da yorumumu tekrar yaparımKEHANET KNOWING
arkadaşlar dün KEHANET-KNOWING filmine erkek arkadaşımla gittim filme yalnız gitmemenizi tavsiye ederim.Kolay kolay gerilmeyen biri olarak saçlarım diken diken oldu diyebilirimKEHANET KNOWINGGörsel efekt konusunda uzun zamandır bu kadar iyi bir film izlememiştim.Konuyla alakalı bölüm mezunu olduğum içinde ayrıca sevdim filmiKEHANET KNOWINGBilim-kurgu sevenler bence hiç düşünmeden izlesinler.Filmde ki ufaklıkta çok tatlıydı ya caleb karakterini canlandıran.İyi seyirler...
Bu mesajdan alıntı yap