kelebeğin kanatları

Flash - kelebeğin kanatları ...

kelebeğin kanatları
harunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunk(42)

Forumdan Uzaklaştırıldı

kelebeğin kanatları

Alt 31-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kelebeğin kanatları

benim çalıştığım firmanın logosu bu..web sitesinin açılışına bu kelebeği koymayı düşünüyoruz..yanlız kanatlarını nasıl ayrı ayrı hareket ettirebilirim..swish kullanıyorum..yada hangi programda...
şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
flash / photoshop işbirliği ile yapılabilir
photoshopta hareketlenecek parçaları ayırır, bunların her hareket karesinde alacağı şekillerini hazırlar ve flasha aktarırsınız
frame frame ilerleme ile gerçekçi bir görüntü yakalanabilir
en basit yollarından birisi bu
bütün işlemler flash içerisindende yapılabilir ama sonuç ne kadar sağlıklı olur bilemem
Bu mesajdan alıntı yap
harunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunk(42)

Forumdan Uzaklaştırıldı

:(

Alt 31-03-2008 #3
o çok uzun ve sonucu muamma gibi birşey..tek programda yapamazmıyım ..varmı öyle program..
Bu mesajdan alıntı yap
Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-04-2008 #4
Artık yaparmısın bilemem ama ben bir anlatayım ben bu dediği kelebek oynamasını kendi sitemde yaptım;

http://kadirgfb1907.sitemynet.com

Yukarıdaki linkde gördüğün gibi kadının kanatları üzerine mauseyi getirince oynuyor şimdi bunu nasıl yaptığımı anlatayım;

Öncelikle kullandığım program Flash 8, Flash 8'i açınca bir movie clip oluşturdum ve sol daki kanatı 1. movie libe sağdaki kanadı da 2. movie clipe çizdim pen tool yardımı ile daha sonra bir movie clip daha oluşturdum ve bu 1. (sol kanat) 2. (sağ kanat) movie cliplerini bu yeni oluşturduğum movie clip içine koydum ve frema yardımı ile hareketlendirdim ve bunu bir butona dönüştürdüm site açılınca kadının üzerine gelince kanatlar oynamaya başlıyor umarım anlatabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kelebein, kanatlar

Kapat
Şifremi Unuttum?