Kelebek Etkisi Film Afişim (Tamamen natural tasarım)

Deneme Çalışmalar - Kelebek Etkisi Film Afişim (Tamamen natural tasarım) Sponsorlu Bağlantılar Bir gün canım sıkılmıs takılırkene birden gözüme kelebek etkisi filminin afişi çarptı filmini beğendim gibi afisinide beğendim ve sıfırdan sadece karekteri aston'i kullanarak yapmaya karar verdim pek aynısı ...

genc18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir gün canım sıkılmıs takılırkene birden gözüme kelebek etkisi filminin afişi çarptı filmini beğendim gibi afisinide beğendim ve sıfırdan sadece karekteri aston'i kullanarak yapmaya karar verdim pek aynısı olmasada ortaya böyle bişey çıktı.Baştan söuliyorum ne bir afisin uzerinde oyanama vardır ne de copy paste astan caucher ve kuru kafalar haric hic birsey baska yerden alinma değildir.Yorumlarinizi bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

denise isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denise

Grafiker / Ankara

Alt 14-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Butterfly effect'in yani filmin isminin daha belirgin olmasını beklerdim(İlk bakışta hemen dikkat çekmesi önemli diye düşünüyorum).Bütünlük güzel.İyi bir çalışma.Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #3
Elesirinde haklısın dogrudur.Yorumun için tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #4
şimdi üşenmedim dvd yi elime aldımve baktım ufak eksikler olsada başarılı bi çalışma olmuş tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-01-2009 #5
Hehehe güzel filmdi üstad tesekkur ederim eksikler kurukafalarda farkındayım...Ama bu kurukafaları once negatif yapıp bu hale getirinceye kadar baya ugrasmistim.Guzel yorumun için tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
ALe..! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALe..!

Öğrenci (Grafik) / Balıkesir

Alt 15-01-2009 #6
qüzeL çalışma..
Bu mesajdan alıntı yap

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #7
Teşşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-01-2009 #8
Al da bak linke http://www.sinema.com/film/galeri/4935/kelebek-etkisi siteye konulma tarihininde 2006 olduğunu biliyorum neresini sen yaptın kuru kafa falan kullandım demişsin anlamadım açıklarsan teknik açıdan bilmiyorum ama by ifadesi koyman yanlış anlaşılıyor Kelebek Etkisi Film Afişim (Tamamen natural tasarım) kopya mı ettin afişi
Bu mesajdan alıntı yap

genc18(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2009 #9
Al da bak linke sinema.com » Galeri » Kelebek Etkisi / The Butterfly Effect (2004) » 1/21 siteye konulma tarihininde 2006 olduğunu biliyorum neresini sen yaptın kuru kafa falan kullandım demişsin anlamadım açıklarsan teknik açıdan bilmiyorum ama by ifadesi koyman yanlış anlaşılıyor Kelebek Etkisi Film Afişim (Tamamen natural tasarım) kopya mı ettin afişi
Yani oldumu bu simdiKelebek Etkisi Film Afişim (Tamamen natural tasarım) bekleyiniz psd dosyami upload ediyim yani grafikere boyle sacma yazilar yazmayin uzerim:rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-01-2009 #10
Al da bak linke sinema.com » Galeri » Kelebek Etkisi / The Butterfly Effect (2004) » 1/21 siteye konulma tarihininde 2006 olduğunu biliyorum neresini sen yaptın kuru kafa falan kullandım demişsin anlamadım açıklarsan teknik açıdan bilmiyorum ama by ifadesi koyman yanlış anlaşılıyor Kelebek Etkisi Film Afişim (Tamamen natural tasarım) kopya mı ettin afişi
yakından incelerseniz arkadaşımızın yaptığı çalışma alıntı değil münferit bi çalışmadır tabiki birebir yapmaya çalışmıştır lütfen yeterli gerekçeleriniz olmadan bu gibi ithamlarda bulunmayınız...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afisim, etkisi, film, kelebek, natural, tamamen, tasarim