kemalpaşa belediyesi için yaptığım logo

Logo Tasarımları - kemalpaşa belediyesi için yaptığım logo ...

dabbetülarz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dabbetülarz

Grafiker / İzmir

Alt 25-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

lütfen yorumlarınızı esirgemeyin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tango-mm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tango-mm(58)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Logonuzdaki görseller neyi anlatiyor onuda yazarsaniz daha iyi olur, mesela Dünya görseli ve bes adet sari daire neyi ifade ediyorlar ?
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2009 #3
5 adet sarı daire sanırım kemalpaşa tatlısını ifade ediyor :P
şaka bi tarafa bende merak ettim görsellerin taşıdığı anlamı..
Bu mesajdan alıntı yap
dabbetülarz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dabbetülarz

Grafiker / İzmir

Alt 26-01-2009 #4
Logonuzdaki görseller neyi anlatiyor onuda yazarsaniz daha iyi olur, mesela Dünya görseli ve bes adet sari daire neyi ifade ediyorlar ?
Beş adaet daire yeni kanunla beldiyemize bağlanan beş adet beldeyi temsil ediyor dünya görseli ise kemalpaşanın dünyaca tanınan bir ilçe olduğunu anlatıyor. bu proje geliştirme aşamasında halen. eleştirileriniz ve önerileriniz ile inşallah sonuca ulaşacağım.saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Everlost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Everlost(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2009 #5
Beş adaet daire yeni kanunla beldiyemize bağlanan beş adet beldeyi temsil ediyor dünya görseli ise kemalpaşanın dünyaca tanınan bir ilçe olduğunu anlatıyor. bu proje geliştirme aşamasında halen. eleştirileriniz ve önerileriniz ile inşallah sonuca ulaşacağım.saygılar
eğer 5 adet daire yeni beldeleri ifade ediyorsa bence diğer beldeleri görmezden gelemezsin bide kemalpaşa dünyaca tanınan bi belediye olduğu için dünya görselini kullanmışsın ama Türkiye'de yaşamama rağmen ben bile bilmiyorum Kemalpaşa'yı. sanırım sitemizde benim gibi yüzlerce kişi daha vardır.Dünya görseli çok iddialı kaçmış orya bence değişmende fayda var..
Bu mesajdan alıntı yap
aykiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aykiri

Grafiker / Bursa

Alt 26-01-2009 #6
eğer 5 adet daire yeni beldeleri ifade ediyorsa bence diğer beldeleri görmezden gelemezsin bide kemalpaşa dünyaca tanınan bi belediye olduğu için dünya görselini kullanmışsın ama Türkiye'de yaşamama rağmen ben bile bilmiyorum Kemalpaşa'yı. sanırım sitemizde benim gibi yüzlerce kişi daha vardır.Dünya görseli çok iddialı kaçmış orya bence değişmende fayda var..
O severek yediğiniz kemalpaşa talısının adını koyulmasını sebep olan beldedir Kemalpaşa
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 26-01-2009 #7
Kemalpaşa Belediyesi yazısını 90 derece sağ çevir okumakta zorluk çekiliyor. 5 noktada otomatik olarak dönecektir zaten.

Belediyenin kuruluş yılı olması gerekirdi onu göremedim. Ayrıca daha sıcak renkler kullanmanı tavsiye ederim. Arkadaşımızın dediği gibi Dünya biraz iddalı olmuş, Kemalpaşa beldesi diyince her ne kadar tatlı akla gelsede oranın halkı tarımcılık ve fabrikalarda çalışan nüfusa sahip. Bunuda düşünerek, alternatif olarak dünya yerine farklı clipartlar kullanabilrsin.
Kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 26-01-2009 #8
Coğrafya dersi kitaplarında gördüğümüz şekilleri andırıyor,katmanlar ve diğer gezegenler gibi olmuş.Bencede arkadaşların fikirleri doğrultusunda hareket ederseniz daha iyi bir çalışma olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
H.gerikaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.gerikaya

Grafiker / Manisa

Alt 26-01-2009 #9
arkadaşım bence logo güzel başarılı ama belediye konseptine uymaz bu tarz logolarda genelde o yörenin meşhur neyi varsa(sebze, meyve yemek vs) onları ıanlatan bir logo olmalı
Bu mesajdan alıntı yap
bedev82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bedev82(35)

Webmaster / Aksaray

Alt 26-01-2009 #10
logonda kemelpaşa yı anımsatan ögeler kullanırsan sanırım daha iyi olur
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
belediyesi, icin, kemalpasa, logo, yaptigim