Kenar Çerçeve Süsleri

Vektörel - Kenar Çerçeve Süsleri ...

Kenar Çerçeve Süsleri
d9696 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d9696

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Kenar Çerçeve Süsleri

Alt 20-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

matematik proje çalışması yapmaktayım yalnız kenar süslemesi için matematikle ilgili bir süsleme yapmam gerkiyor.ama birşey bulamadım.... lütfen bana yardımcı olur musunuz? ACİLL...:crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

evrem03 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrem03(24)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 20-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunu benim söylemem ne kadar doğru bilmiyorum öncelikle başlığı açtığınız yer yanlış ve alakasız.Ayrıca sorunuza uygun bir başlık koyarsanız konuya daha çabuk yardım alabilirsiniz.

sorunuza gelince matematik ile ilgili sayılar ve işaretlerden birşeyler hazırlayabilirsiniz.
Örneğin:

Kenar Çerçeve Süsleri

Kenar Çerçeve Süsleri
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 20-04-2010 #3
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.

Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
(Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?