kenarlarındaki o kesik kesik olan görüntüyü nasıl yok edebilirim

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - kenarlarındaki o kesik kesik olan görüntüyü nasıl yok edebilirim Sponsorlu Bağlantılar photoshopda bir resmi dekupe ettikten sonra onu başka bir alana taşıdığımızda kenarlarındaki o kesik kesik olan görüntüyü nasıl yok edebilirim diğer resimle sanki bir bütünmüş gibi görünmesi için. ...

Alt 07-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshopda bir resmi dekupe ettikten sonra onu başka bir alana taşıdığımızda kenarlarındaki o kesik kesik olan görüntüyü nasıl yok edebilirim diğer resimle sanki bir bütünmüş gibi görünmesi için. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 07-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopda bir resmi dekupe ettikten sonra onu başka bir alana taşıdığımızda kenarlarındaki o kesik kesik olan görüntüyü nasıl yok edebilirim diğer resimle sanki bir bütünmüş gibi görünmesi için. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Secili alan yapıp kesmeden önce "ctrl+alt+d" ye basarak feather değerini veriniz. İstediğiniz resimin üstüne bıraktıktan sonra klavyenin "R" tuşuna basarak kenarların üstünden geçin yapıcağınız işlem sonucunda kenarları çok az blur olucak "R" tuşu nun adı zaten blur tool dur.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 07-08-2007 #3
çok teşekkür ederim kendim uğraştım ama yapamamıştım hemen denicem
Bu mesajdan alıntı yap
beyazmelek74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyazmelek74

Hiç Biri / Hatay

Alt 23-06-2012 #4
üzerinden baya uzun bir zaman geçmiş olmasına rağmen umarım cevaplarsınız.Peki feather değerini neye göre ve kaç veriyoruz..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
edebilirim, goruntuyu, kenarlarindaki, kesik, nasil, olan, yok