kendi adıma tasarladığım ilk logo çalışmam.

Logo Tasarımları - kendi adıma tasarladığım ilk logo çalışmam. ...

sonic02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonic02

Hiç Biri / Adıyaman

Alt 16-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar ilk logo çalışmamdır..eksiklerim varsa gidermek adına uzman arkadaşlardan yorumlarını eksik etmemelerini rica ediyorum..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tacettin55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tacettin55

Webmaster / Samsun

Alt 16-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum bu bildiğin resim olmuş gradientli filan logo dediğin vektör gibi durmalıdır. tamam uafak tefek şeyler olabilir ama bu kadar aşırıya kaçma. Ne kadar sade olursa o kadar iyi, renk problemleri de yaşarsın matbaada.
Bu mesajdan alıntı yap

sonic02

Hiç Biri / Adıyaman

Alt 16-06-2016 #3
Dostum bu bildiğin resim olmuş gradientli filan logo dediğin vektör gibi durmalıdır. tamam uafak tefek şeyler olabilir ama bu kadar aşırıya kaçma. Ne kadar sade olursa o kadar iyi, renk problemleri de yaşarsın matbaada.
öncelikle yorumunuz için teşk. logoların vektörel olması konusunda hemfikirim fakat bunu sadece youtube,facebook,twitter gibi sanal ortamda kullanmak üzere tasarladığım için renk tonlarının karmaşık olmasında sakınca görmedim..ayrıca grafik tasarımcısı filan değilim.bu konuda fikir yürütmekte güçlük çektiğimden 1-2 hafta internette şekilleri inceledim,yetmedi çarşıya inip iş yeri tabelalarındaki logolara göz gezdirip fikir yürütmeye çalıştım kendi adıma tasarladığım ilk logo çalışmam. bu konuda çok acemiyim.sadece biraz çizimlerim iyi birde çat pat biraz photoshop biliyorum o kadar.
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 16-06-2016 #4
Acemi olman zaten logodan anlaşılıyor ancak fikir güzel uygulama baya kötü. logo sadece net ortamında kullanılacak olsa bile vektörel olmalıdır bu işle birkaç ay daha uğraşırsan neden vektörel olması gerektiğini kendinde göreceksin zaten kendi adıma tasarladığım ilk logo çalışmam.
Bu mesajdan alıntı yap
Albayrammatbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Albayrammatbaa

Grafiker / Gaziantep

Alt 17-06-2016 #5
Kardeşim sen herkese bakma sen beğendiysen sıkıntı yok hiç içini karartma herkes fikrini söyleyebilir.ama sen o fikirleri aldıkça gelişeceksin. ama fikrimi sölim genede renkleri değiştirmelisin ayrıca biraz daha sade olmalı vede ayrıca font değişmeli ama güzel emeğine sağlık içini hiç karartma kendi adıma tasarladığım ilk logo çalışmam. kendi adıma tasarladığım ilk logo çalışmam.
Bu mesajdan alıntı yap
MERAL02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MERAL02

Grafiker / İstanbul

Alt 17-06-2016 #6
Gayet hoş olmuş emeğine sağlık ama biraz daha gayretle süper olacak.
Bu mesajdan alıntı yap

sonic02

Hiç Biri / Adıyaman

Alt 18-06-2016 #7
değerli yorumlarınız için teşk arkadaşlar..anlaşılan tekrar yeni bir çalışma yapmam gerekiyor kendi adıma tasarladığım ilk logo çalışmam.
Bu mesajdan alıntı yap