Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...

Deneme Çalışmalar - Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... ...

erkanibrahim_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 03-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar arabayı sağdan direksiyonlu görünce şaşırmayın,Endonezyadan yolluyorum Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...:wink:

Kendi arabamla yaptığım modifikasyon denemelerim
Aynı araç yandan görünüm,diğer bir modifikasyon çalışmam...
http://img716.imageshack.us/img716/8...tionfullmo.jpg

Buda diğer aracım üzerinde yaptığım çalışma...

Bu araç benim değil :crying: ama çok severek yaptığım bir çalışma oldu.Photoshopda olsa bir 350z ye modifiye yapmak güzel:smile: tavsiye ederim:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Modifiye kelimesinin yanlış kullanıldığını düşünüyorum.

Aracın fren mesafesini kısaltmak için fren sisteminde, yol tutuşunu artırmak için süspansiyon sisteminde, beygir gücünü/torkunu/performansını artırmak için motorda, rüzgar direncini düşürüp yola iyi basmasını sağlamak için aerodinamik yapısında yapılan çalışmalardır modifikasyon veya dediğiniz gibi; modifiye...

Bence siz sadece görünümünü değiştirmişsiniz, teknik donanımında bir değişiklik (modifikasyon) yok.

Buna sadece aksesuar denmez mi? Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Bu mesajdan alıntı yap
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2010 #3
peki aracınızı bu hale getirecek misiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-02-2010 #4
Sevgili arkadaşım Skyfox ambulasta doğmuş arabalara deli gibi aşık,15 yıldır askerlik iş şu bu demeden formula 1 in her yarışını takip etmiş,biri olarak eğer bana kızmazsan orada dur demek istiyorum Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
19 in jantın ne kadar havalı durduğuna bakar birçok kimse,yada ooo o arka kanat çok yakışmış veya keşke falanca modelini taktırsaydın der...Ama 19 inclik bir jantla bir arka kanadın,özellikle yüksek hızlarda (240+) yol tutuşa ne kadar katkı yaptığını görmezler.(ki bir formula 1 otomobilinin arka kanadını kaybettiğinde başına ne geldiğini görmeni isterim Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Yada kaputun üzerine kanallar açmışım,ne hoş bir aksesuar değil mi? Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Lakin torku,beygir gücü performansı artan bir motorun,yüksek devirde sürekli çalışırken,ısınması sorununa en basit çözüm bence Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Kusuruma bakma ya Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Konu araba olunca tutamıyorum kendimi...Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-02-2010 #5
Hayır Finfink arkadaşım.
Bu araba beni canımdan bezdirdi.Her ay servis parası ödemekten bezdim.Gerçi konforluydu,rahattı ama mekanik problemler yüzünden canımdan bezdim ve satılığa çıkardım.Arada sıfır bir araba aldım,bakalım kısmet.Bugün sağlam bir modifikasyon yapmak istiyorum ama araba sıfır olunca kıymak da zor Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Biraz zaman geçsin yavaş yavaş başlarım
inşallah.
Ammavelakin tepkilere şaşırdım arkadaşlar Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Çalışma nasıl olmuş ya Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-02-2010 #6
Hayır Finfink arkadaşım.
Bu araba beni canımdan bezdirdi.Her ay servis parası ödemekten bezdim.Gerçi konforluydu,rahattı ama mekanik problemler yüzünden canımdan bezdim ve satılığa çıkardım.Arada sıfır bir araba aldım,bakalım kısmet.Bugün sağlam bir modifikasyon yapmak istiyorum ama araba sıfır olunca kıymak da zor Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Biraz zaman geçsin yavaş yavaş başlarım
inşallah.
Ammavelakin tepkilere şaşırdım arkadaşlar Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Çalışma nasıl olmuş ya Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Bu mesajdan alıntı yap

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2010 #7

çalışma güzel oldugu için aracınızı böyle yapacak mısnız diye sordum zaten !!
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-02-2010 #8
Formula 1 yarışları ülkemize ilk geldiğinde, acemi pilotlarımız virajlarda sürekli yoldan uçtular merkezkaç kuvvetinin etkisiyle..

Hataları virajda gaz kesmekti.. Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...

Belli bir süratin altında, o arka kanat dediğiniz (ki; ön tekerleklerin de direksiyon hakimiyeti için yere sağlam basması gerekir, önde de vardır/olmalıdır) spoiler'lar çalışmaz.. İşlevini yerine getiremez, görüntüden ibaret kalır..

Yine Formula 1 yarışlarında kullanılan araçların, ürettiği motor gücünün yarısından fazlasını o 'kanat'ları çekebilmek için harcadığını sanırım biliyorsunuzdur. Güçlü bir motoru olmayan ve 120 km/h hızın altında dolaşan araçlarda spoiler aksesuardan başka bir şey değildir, sistem olarak çalışmayacağından gereksizdir de.. Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...

Aracına güvenme, hız limitlerine uy, kendinin ve başkalarının canını riske atma sakın..

Kışın en çok kaza yapılan araçlar, 'iyi' olduğuna inanılan 4x4'ler ve önden çekişli araçlardır.

"Allah düz bastırsın tekerini" Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...

(Sonuçta aksesuar. Modifiye değil.) Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...)
Bu mesajdan alıntı yap

erkanibrahim_

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-02-2010 #9
Tamam kızma Finfink arkadaşım... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... O arabadan yana o kadar dertliyimki tamamen photoshop çalışmasına konsantre olmuştum yaparken Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Arabadan çok çektiğim için olacak,photoshopta işim bittiğinde araba hala gözüme güzel görünmedi Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...
Bu mesajdan alıntı yap

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2010 #10
Tamam kızma Finfink arkadaşım... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... O arabadan yana o kadar dertliyimki tamamen photoshop çalışmasına konsantre olmuştum yaparken Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Arabadan çok çektiğim için olacak,photoshopta işim bittiğinde araba hala gözüme güzel görünmedi Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler... Kendi Aracıma Ve Bazı Araçlara Photoshop ile Yaptığım Modifiyeler...

emeğe saygı... tunning den hoşlanmasam da sizin çalışma güzel olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları