Kendi filomuz için hazırladığım Patch

Deneme Çalışmalar - Kendi filomuz için hazırladığım Patch Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu patch'i nakış logo halinde bastıracağız sizce patch üzerinde başka ne yapabilirim....

markosistem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

markosistem

Öğrenci (Diğer) / Muğla

ünlem

Alt 12-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu patch'i nakış logo halinde bastıracağız sizce patch üzerinde başka ne yapabilirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

spikeengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spikeengin

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bunu bu şekil bastırmayın bence
yazıların arasını biraz daha açın ve mavi alanın içine kavisli olarak yerleştirin. ve yıldız ekleyebilirsiniz arsındaki boşluklara. bu arada tilkiler demişsiniz ama o hayvan tilki değil sırtlan Kendi filomuz için hazırladığım Patch
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 13-07-2010 #3
ay'ı tilkinin önüne geçirip tilki kafasını onun içinden geçirmiş gibi dursaydı fena olmazdı
Bu mesajdan alıntı yap
pLayer1_mtn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pLayer1_mtn(30)

Hiç Biri / Sakarya

Alt 13-07-2010 #4
Aynen o tilki değil sırtlan ve Türk Bayrağı çok belirsiz olmuş.Sırtlanı veya tilkiyi Kendi filomuz için hazırladığım Patch biraz daha küçültmelisiniz veya bir şekilde Türk Bayrağını belirginleştirmelisiniz bence.
Bu mesajdan alıntı yap
Miss quark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Miss quark

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2010 #5
İllede bayrak kullanıcam derseniz o maviden vazgeçin bence
Bu mesajdan alıntı yap
BerkerGonca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BerkerGonca

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 23-07-2010 #6
Renkler çok uyumsuz durmuş bence. Ayrıca arkadaşlara katılıyorum bayrağı ön plana çıkarmalısınız. Ayrıca yazı fontunu değiştirip daha ciddi bir font tercih edebilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 24-07-2010 #7
yani önce birz bilgi sahibi ol. hakaretmi ediyorsun işmi yapıyorsun. Sırtlan leş yiyicidir. Bunu hangi akılla bir armada kullanısın anlamam. Tilkiylede ne bağlantısı var anlamadım. Hadi geçtim onu yani her yaptığın şekil bir şeylere uyacak diye kaide yok. Uygun olan mantık nedir diye bir araştırma yap bakalım. Dünyada kim neyi nasıl yapmış araştırdığında göreceksin ki hepsini ortak teması vardır. Seninki ise bunlara hiç benzemiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
GRAFİMERVE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GRAFİMERVE(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-07-2010 #8
Tilkiyi direk değilde siluet şeklinde yapsaydınız keşke.
Bu mesajdan alıntı yap
markosistem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

markosistem

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 17-09-2010 #9
yaw arkadaş tilki dedi onu düzelttim buraya koyamadım isme takılıp kalmayın relax... sadece önerilerinizi almak istedim
Bu mesajdan alıntı yap