kendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri

Deneme Çalışmalar - kendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri ...

ted_desing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 04-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Buradan buyrun
Foruma Resim Yüklemek
Bu mesajdan alıntı yap

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-12-2009 #3
hızır gibisiniz teşekkür ederim kendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri

of ya arkadaşlar ekledim resmi ama gözükmüyorkendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2009 #4
riskleri göstermek akıllıca olmuşkendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri elinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-12-2009 #5
teşekkür ederim ama kendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri ben göremiyorum resmi hala
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 04-12-2009 #6
başka tarayıcıdan bakın kendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri
Bu mesajdan alıntı yap

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-12-2009 #7
gözüküyosa sıkıntı yok kendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri ben corelden bakmaya devam ediim kendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-12-2009 #8
Kendi yüklediğiniz görseli görememeniz gayet normal.

Forumda belkide yüzlerce defa çalışmalarınızı RGB yükleyin dediğimiz halde hala bu konuya dikkat etmeyen tüm üyelerimizin sizin gibi görsel yüklerken sorun yaşadıkları gerçeğini forumda bulunan ve bu konuları takip eden tüm üyelerimiz bilmektedir.

Lütfen bizlere de yardımcı olmak için bir konu ya da bir mesaj yazdığınızda önizleme butonunu kullanarak önizleme yapmadan konu açmayınız.

Görselinizi tekrar yüklüyorum.

Bunun dışında bu başlık forum kurallarınca aykırıdır. Tekrarı halinde uyarı almaksızın forumdan uzaklaştırılmamak için lütfen forum kurallarını bir kere daha dikkat ederek okuyunuz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 04-12-2009 #9
Kendi yüklediğiniz görseli görememeniz gayet normal.

Forumda belkide yüzlerce defa çalışmalarınızı RGB yükleyin dediğimiz halde hala bu konuya dikkat etmeyen tüm üyelerimizin sizin gibi görsel yüklerken sorun yaşadıkları gerçeğini forumda bulunan ve bu konuları takip eden tüm üyelerimiz bilmektedir.

Lütfen bizlere de yardımcı olmak için bir konu ya da bir mesaj yazdığınızda önizleme butonunu kullanarak önizleme yapmadan konu açmayınız.

Görselinizi tekrar yüklüyorum.

Bunun dışında bu başlık forum kurallarınca aykırıdır. Tekrarı halinde uyarı almaksızın forumdan uzaklaştırılmamak için lütfen forum kurallarını bir kere daha dikkat ederek okuyunuz.
Allah kolaylık versin Volkan Bey size .

İyisi mi bundan sonra konu açacak arkadaşlar resimleri size yollasın konuları siz açın kendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri
Sabahtan beri düzelttiğiniz konu sayısı kaç oldu ben bile şaşırdım kendi firmam için yaptıgım bir çalışma YRN Güvenlik Sistemleri
Bu mesajdan alıntı yap

ted_desing

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-12-2009 #10
teşekkür ederim grafikerler.net'ten çok yararlanıyorum ama ilk defa yaptıgım bir çalışmayı sunmayı denedim yordum sizi k. bakmayın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları