Kendi Firmam İçin Yaptığım Logo

Logo Tasarımları - Kendi Firmam İçin Yaptığım Logo Sponsorlu Bağlantılar Sizce nasıl olmuş arkadaşlar, önerisi olanlar var mı?...

kurbagaprens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbagaprens

Hiç Biri / Samsun

Alt 03-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sizce nasıl olmuş arkadaşlar, önerisi olanlar var mı?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kurbagaprens

Hiç Biri / Samsun

Alt 04-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hayırdır bu sitede de mi lobi faaliyetleri var. Yani cevap verilmek yada yorum yapmak için 100 küsür mesajım mı olması lazım. Kendi Firmam İçin Yaptığım Logo Bu tür sitelerin en zor yanı da bu zaten, "Yenileri pek sevmeyiz buralarda".... olayı
Bu mesajdan alıntı yap
semerkand_lı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semerkand_lı(35)

Yrd. Grafiker / Şanlı urfa

Alt 04-04-2008 #3
[COLOR=green]slm[/COLOR] öncelikle hoş gelmişsin yenileri sevmeyen yok fakat kendinde bunu kompleks yapmana da gerek yok tasarımın için birşey diyeyim çok basit bir logo
Bu mesajdan alıntı yap

kurbagaprens

Hiç Biri / Samsun

Alt 04-04-2008 #4
H.bulduk sağol. Komleks felan değil yanlış anlaşılmak istemem. Yerli yabancı yaklaşık 300 forum sitesi üyesiyim. Ama bu özellikle yerli forumlarda daha çok görülen bir durum. Grafikerler.net'i tenzi ederek söylüyorum ama nedense bu rep puan, karizma puan gibi -bence- saçmalıklar bizim insanımızı biraz daha fazla etkiliyor. Türkiye'nin en büyük vbullentin forumu başta olmak üzere bir çok sitede de yöneticilik yapmış biri olarak bu tür puanlamaların çok gereksiz olduğunu düşünüyorum.

Edit: Grafiker değilim, amatör bir çalışma ama önerileriniz varsa dinlemek ve uygulamak isterim. 28 yaşındayım şehrimde grafik tasarım bölümü yok olsa kesin öss'ye hazırlanıp bu yaştan sonra eğitimini almaya kalkardım. Maalesef ki Samsunda bu tür eğitimi veren kuruluşlarında çok amatörce davrandıklarını duyuyor ve görüyorum. Kendi Firmam İçin Yaptığım Logo
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2008 #5
soldaki kırmızı şekli eğer bir halı olarak düşündüyseniz bence olmamış. yerden bir parça havaya kalkmış alttan bir şey çıkcak hissi uyandırıyor. Bana başka bir çağrışım yapmadı malesef. Bence değişiklik isteyen bir çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

kurbagaprens

Hiç Biri / Samsun

Alt 04-04-2008 #6
Mağazada zemin kapmalamaları da olduğunu düşünürseniz...?
Bu mesajdan alıntı yap
MONASTERY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MONASTERY

Grafiker / İstanbul

Alt 04-04-2008 #7
Mağazada zemin kapmalamaları da olduğunu düşünürseniz...?
Yine de dediğim gibi, bana yerden kalkmış bir kapak hissi uyandırdı. Hacim olarak büyük olduğundan olabilir. Fikrim aynı değişiklikte yarar var bence
Bu mesajdan alıntı yap

kurbagaprens

Hiç Biri / Samsun

Alt 04-04-2008 #8
ok değerlendireceğim.
Bu mesajdan alıntı yap
Qesta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Qesta(50)

Webmaster / Manisa

Alt 04-04-2008 #9
Genel olarak,üzerinize alınmayın..
Forum var forumcuk var..Her forumunda kendine has prensipleri var.

Logonuz hakkında, Logotype halıya daha da benzetilebilir,yazılarında ona işleyebilirsin.
Önerim yok..
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 04-04-2008 #10
zemin kaplaması işi yapıyorsanız logo uygun olabilir.ancak bikaç değişiklik gerekecek bence.biraz basit kalmış.arkadaşın dediği gibi sanki alttan bişi çıkacak hissi uyandırıyor.alt bölge zemin rengini siyah değilde beton rengi yada yapsanız belki zemin kaplama işini aklımıza getirebilirdi.ama bunun aklımıza gelmesi için ünvanın da halı&çeyiz&zemin kaplama gibi bişeyler olması gerekir bence.iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
logo