kendi firmama yaptığım logo

Logo Tasarımları - kendi firmama yaptığım logo ...

lutfi_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lutfi_84

Matbaacı / Konya

Alt 30-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum ortadaki b harfi firma isminin baş harfi
kabartma vermek istedim ama oldumu bilmiyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yeliz GÖKÇEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yeliz GÖKÇEN

Grafiker / İzmir

Alt 30-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
B harfini gri tonları da yada beyaz kullanırsan daha net olucak gibi.. genel olarak güzel görünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
TenTaTivE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TenTaTivE

Desinatör / Bursa

Alt 30-03-2008 #3
ne firmasıki acaba ben logdan pek çıkaramadım...B harfi kabartması pek olmamış..biraz daha koyu yaparsan B'yi belki daha iyi olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
güneş gün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

güneş gün

Eğitimci / Tokat

Alt 30-03-2008 #4
evet bu neyi logosu bende anlayamadım bencede b harfi belli olmuyor kabartma yapmak istersen bilmiyorum nasıl olur yap yine ama rengini kırmızı yapabilirsin alttaki süpürge gibi olan şekille bütünleşmiş olur tabi beyaz da yapabilirsin sade kendi firmama yaptığım logoacman1:
Bu mesajdan alıntı yap
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 30-03-2008 #5
logonuz sizin kurumsal yanınızın en akılda kalıcı kısmı, bu yüzden anlaşılır olması lazım.
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 30-03-2008 #6
kurumsal bir yapıda logo yapmak için görsellikten ziyade yaptığınız işin ifade edebilmeniz gerekir bence öncelikli olarak sektörünüze ait bilgilendirme yazısı yazmalıydınız sonrasında logonuzu yaparden neden siyah ve kırmızıyı kullandığınızı açıklamadıydınız ve yine kullandığınız keskin hatların nedenlerini belirtmeliydiniz bizde sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda evet firmanızı faaliyet gösterdiği sektörde iyi derece ifade eden yada etmeyen bir logo çalışması yapmışsınız diyebilme olanağımız olurdu ama açıklama yapmadığınız için sadece görsel olarak çok keskin hatlar kullandığınızı belirtmek isterim kullanılan oval hatlar bile çok keskin olmuş " B " harfi oluşturduğunuz hat ile bütünleşmemiş havada kalmış ayrıca kabartma dediğiniz olayı başaramamışsınız ve bence logonuzda kabartma yada farklı efect çalışmaları kullanmamalısınız yanı sıra gölge vermişsiniz gölgede de orantısızlık ve yüksek değer uygulaması söz konusudur yine emeğinize sağlık üzerinde çalışmaya devam edersiniz daha estetik ve hoş bir görüntü elde edersiniz ama önemli olan hem estetik olması hemde sektörünüze hitap etmesidir.

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-03-2008 #7
bence paranıza biraz kıyıp verin bi ajansa daha güzel birşeyler yaptırın derim kendi firmama yaptığım logo
Bu mesajdan alıntı yap
brtstyle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brtstyle

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-03-2008 #8
Logolar Şİrketlerİn YÜzÜnÜ Yansitir. Ne Üzerİne Çalisiliyosa Bİraz Bİlgİ Vermelİ.

Ayrica ''b'' Harfİ Belİrsİz OlmuŞ. Hatta Bazi Basimlarda İyİce VarliĞini Yİtİrebİlİr.
Elİne SaĞlik BaŞarilar
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 31-03-2008 #9
ben "B" harfini göremedim?
Bu mesajdan alıntı yap
lutfi_84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lutfi_84

Matbaacı / Konya

Alt 31-03-2008 #10
firma ismini veriyim önemli değilde arçelik' in logosuda kendi başına bişey ifade etmiyor
arçelik yazısı olmasa ve herhangi bi yerde görsek bi anlam ifade etmez
benimki sadece amatör bi çalışma, paylaşmak istedim. Firma ismi bereket ofset-matbaa belki logonun matbaayla bi alakası yok ama logo logodur.
bence çok güzel oldu ama kabartma işini pek beceremedim
yinede görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim üstünde çalışmam gerekiyo yinede
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
kendi, firmama, yaptm, logo