kendi grubumuz için :)

Web Tasarımı - kendi grubumuz için :) ...

delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 06-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

kendi grubumuz için yaptığım taslak çalışma.yasak mı bilmiyorum ismin yer alması, iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 06-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Reklameyda yazısını sag alt kçöseye,kuş bruslarını kaldırırsan,ve ortadaki etiketleri biraz daha göz yormayıcı sekilde düzenlersen hoş olur gibi geldi bana...ilginc ve güzel bir calışma emegien saglık
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 06-11-2008 #3
Reklameyda yazısını sag alt kçöseye,kuş bruslarını kaldırırsan,ve ortadaki etiketleri biraz daha göz yormayıcı sekilde düzenlersen hoş olur gibi geldi bana...ilginc ve güzel bir calışma emegien saglık
asmira smyrna gibi izmirin ikinci adı saat kulesine ve kuşlara gönderme bu yüzden ama aşağıya alıp deneyim. "reklamedya" şimdilik küçülemiyor, çünkü 8 yıldır bu isim kullanılıyor, geciş sürecinde olması gerekiyor. ortadaki etiketler normalde buton olacak, üzerine gelince anima olmasını düşünüyorum.

yorumun için teşekkürler. iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 06-11-2008 #4
buna benzer bir görsel sunum daha önce gördüm gibi ama tam olarak çıkaramadım fikir adası falan bana hiç yabancı gelmiyor. Hazır şablonlar mı acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 07-11-2008 #5
buna benzer bir görsel sunum daha önce gördüm gibi ama tam olarak çıkaramadım fikir adası falan bana hiç yabancı gelmiyor. Hazır şablonlar mı acaba ?
tasarımı kendim yaptım ama başka çalışmalardan esinlenmiş olabilirim. fikir adasını bir arkadaşım söylemişti. alttaki şeritteki figürler photshopta hazır zaten.

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
todoza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

todoza

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 11-11-2008 #6
ben en çok etiket ( logotype ) alanını beğendim seo için oldukça iyi kendi grubumuz için :) özellikle H1 ise ileride umarım follow backlink alabilirim tabi pagerank 4 yada 5 olursa kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 18-11-2008 #7
ben en çok etiket ( logotype ) alanını beğendim seo için oldukça iyi kendi grubumuz için :) özellikle H1 ise ileride umarım follow backlink alabilirim tabi pagerank 4 yada 5 olursa kolay gelsin
arkadaşım ne demek istediğini anladım kendi grubumuz için :)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grubumuz, icin, kendi